• 28 SEP

    Idag, tiistai

    1. Navone, Mariano - Cozbinov, Alexander

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    2. Paquet, Chloe - Kilnarova, Monika

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    3. Rize Belediyesi (n) - Antalya Gunesi (n)

      Katso ottelu täältä

      Federation Cup (n)
    4. Maleckova, Jesika - Gatto-Monticone, Giulia

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    5. KK TFT - SZTE-Szedeák

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    6. Edirnespor - Catalcaspor

      Katso ottelu täältä

      Türkiye kupasi
    7. Virtus Entella - Olbia

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    8. AC Milan U19 - Atlético Madrid U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    9. Polmans, Marc - Nava, Emilio

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    10. Poznikhirenko, Ganna - Parry, Diane

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    11. Cristian, Jaqueline Adina - Vikhlyantseva, Natalia

      Katso ottelu täältä

      WTA
    12. Perez, Ellen - Brancaccio, Nuria

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    13. Collarini, A/Kestelboim, M - De Loore, J/Vanneste, J

      Katso ottelu täältä

      Challenger-nelinpelit
    14. Borg, Leo - Sigsgaard, Christian

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    15. De Jong, Jesper - Bourgue, Mathias

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    16. Kiinan Taipei naiset - Kiina (n)

      Katso ottelu täältä

      FIBA Aasian Cup (n)
    17. Juvan, Kaja - Minnen, Greet

      Katso ottelu täältä

      WTA
    18. Peterborough United reservit - Hull City Reserves

      Katso ottelu täältä

      Professional Development liiga 2
    19. Ymer, Elias - Pouille, Lucas

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    20. Geerts, Michael - Borges, Nuno

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    21. Martinez, Pedro - Djere, Laslo

      Katso ottelu täältä

      ATP
    22. Zaslow, Sophia - Yli-Piipari, Saray

      Katso ottelu täältä

      UTR Pro Tennis Series Women
    23. Simon, Tobias - Little, Daniel

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    24. Raidt, Conley - Genovese, Maria

      Katso ottelu täältä

      UTR Pro Tennis Series Women
    25. CS Dinamo Bucuresti - CSM Focsani

      Katso ottelu täältä

      Cup
    26. Borussia Dortmund U19 - Sporting Lisbon U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    27. Slovan Velvary - FK Zbuzany

      Katso ottelu täältä

      ČFL
    28. FC Porto U19 - Liverpool U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    29. Sokol Brozany - SK Zápy

      Katso ottelu täältä

      ČFL
    30. Hostoun - FK Baník Sokolov

      Katso ottelu täältä

      ČFL
    31. Lammons, N/Pel, D - Tabilo, A/Verdasco, F

      Katso ottelu täältä

      Challenger-nelinpelit
    32. Etelä Afrikka (n) - Malawi (W)

      Katso ottelu täältä

      COSAFA Cup
    33. FK Považská Bystrica - Žilina

      Katso ottelu täältä

      Cup
    34. Sobeslav - Beroun

      Katso ottelu täältä

      4. liiga
    35. TJ Sokol Lom - Viktoria Mariánské Lázně

      Katso ottelu täältä

      4. liiga
    36. Forti, Francesco - Gaston, Hugo

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    37. Renard, Lucas - Wendelken, Harry

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    38. FA Tartu Kalev U19 - JK Laanemaa Hiiumaa U19

      Katso ottelu täältä

      U19 League
    39. Pigossi, Laura - Boisson, Lois

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    40. England (Youngdaddy) Esports - Portugal (bokur75) Esports

      Katso ottelu täältä

      eSports Battle (2x4min)
    41. Espanja (liha) Esports - France (cenblz) Esports

      Katso ottelu täältä

      eSports Battle (2x4min)
    42. Travnik - Posušje

      Katso ottelu täältä

      Cup
    43. Dunărea Călărași - Politehnica Iași

      Katso ottelu täältä

      Liga II
    44. Paris SG U19 - Manchester City U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    45. Baptiste, Hailey - Paolini, Jasmine

      Katso ottelu täältä

      WTA
    46. Dart, Harriet - Haddad Maia, Beatriz

      Katso ottelu täältä

      WTA
    47. Waltert, Simona - Gerlach, Katharina

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    48. Benoit, Marie - Ormaechea, Paula

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    49. Maria, Tatjana - Yeon Woo Ku

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    50. Burel, Clara - Minella, Mandy

      Katso ottelu täältä

      WTA
    51. Domingues, Joao - Cacao, Tiago

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    52. HC Plzeň - Mountfield HK

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    53. Escoffier, Antoine - Eriksson, Markus

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    54. Virtanen, Otto - Niklas-Salminen, Patrik

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    55. Mazatlán FC U20 - FC Juarez U20

      Katso ottelu täältä

      League U20
    56. Al Dhafra (UAE) - Al Ittihad Kalba (UAE)

      Katso ottelu täältä

      Persianlahden liiga
    57. Al Jazira Abu Dhabi - Al Oruba (UAE)

      Katso ottelu täältä

      Persianlahden liiga
    58. Tokuda, Renta - Riedi, Leandro

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    59. Rinderknech, A. - Hoang, Antoine

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    60. Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    61. Kometa Brno - HC Motor České Budějovice

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    62. Gueymard Wayenburg, Sascha - Added, Dan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    63. BC Nevėžis - Skycop Prienai

      Katso ottelu täältä

      King Mindaugas Cup
    64. Carballes Baena, Roberto - Llamas Ruiz, Pablo

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    65. Icel Idmanyurdu Spor - Düzcespor

      Katso ottelu täältä

      Türkiye kupasi
    66. Kuzmanov, Dimitar - Musetti, Lorenzo

      Katso ottelu täältä

      ATP
    67. MHK 32 L. Mikuláš - Dukla Trenčín

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    68. HC Pardubice - Karlovy Vary

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    69. Ugo Carabelli, Camilo - Mejia, Nicolas

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    70. Miyamoto, Ayumi - Barad Itzhaki, Tamara

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    71. Peschke, K/Petkovic, A - Fichman, S/Olmos, G

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    72. Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishi U21

      Katso ottelu täältä

      MHL
    73. Valiev, Ilgiz - Smith, Keegan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    74. Mitsui, Shunsuke - Shane, Ryan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    75. Adams, Harrison - Zink, Tyler

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    76. Johns, Garrett - Ponwith, Nathan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    77. Nikles, Johan - Menendez-Maceiras, Adrian

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    78. Kingsley, Raveena - Pielet, Gianna

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    79. Al-Nahda (KSA) - Bisha

      Katso ottelu täältä

      1. Divisioona
    80. Ruse, Elena Gabriela - Giorgi, Camila

      Katso ottelu täältä

      WTA
    81. Olomouc - PSG Zlín

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    82. Lapko, V/Marozava, L - Bhosale, R/Webley-Smith, E

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    83. Ellis, Blake - Mchugh, Aidan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    84. Fk Babrungas Plunge - FK Panevezys

      Katso ottelu täältä

      Cup
    85. Viola, Matteo - Gasquet, Richard

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    86. Almaz U21 - Krasnaya Armiya U21

      Katso ottelu täältä

      MHL
    87. Anisimova, Amanda - Golubic, Viktorija

      Katso ottelu täältä

      WTA
    88. Osorio Serrano, Maria Camila - Martincova, Tereza

      Katso ottelu täältä

      WTA
    89. Stephens, Sloane - Zidansek, Tamara

      Katso ottelu täältä

      WTA
    90. Dzalamidze, N/Juvan, K - Gasanova, A/Vikhlyantseva, N

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    91. Kokkolan Hermes - KeuPa HT

      Katso ottelu täältä

      Mestis
    92. MHC Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk

      Katso ottelu täältä

      VHL
    93. Viterbese Castrense - Vis Pesaro

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    94. Aquila 1902 Montevarchi - Siena 1904

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    95. HIFK - Jukurit

      Katso ottelu täältä

      Liiga
    96. Al Khlood - Al Akhdood

      Katso ottelu täältä

      1. Divisioona
    97. Michalski, Daniel - Daniel, Taro

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    98. Al-Ain - Hajer Club

      Katso ottelu täältä

      1. Divisioona
    99. HC Ryazan - Yermak Angarsk

      Katso ottelu täältä

      VHL
    100. Bayern Alzenau - TSV Lehnerz

      Katso ottelu täältä

      Oberliga Hessen
    101. Unics Kazan - Zastal Enea BC Zielona Góra

      Katso ottelu täältä

      VTB United League
    102. JKH GKS Jastrzębie - ComArch Cracovia Kraków

      Katso ottelu täältä

      PLH
    103. Nitra - HK Spisska Nova Ves

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    104. Zvolen - Slovan Bratislava

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    105. HC Nové Zámky - Banská Bystrica

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    106. Górnik Polkowice - Górnik Łęczna

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    107. Dynamo St. Petersburg - Omskie Krylya

      Katso ottelu täältä

      VHL
    108. Filippiinit (n) - Australia (n)

      Katso ottelu täältä

      FIBA Aasian Cup (n)
    109. Mamelodi Sundowns - Golden Arrows

      Katso ottelu täältä

      MTN 8
    110. Dynamo Moscow U21 - HK Riga U21

      Katso ottelu täältä

      MHL
    111. Mikhaylov Academy U21 - Amurskie Tigry U21

      Katso ottelu täältä

      MHL
    112. HC Grotto Prešov - HK Poprad

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    113. Lucchese - Teramo

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    114. Žalgiris Vilnius U19 - Maccabi Haifa U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    115. SKA-1946 U21 - Krylya Sovetov U21

      Katso ottelu täältä

      MHL
    116. Tulevik U19 - Keila JK U19

      Katso ottelu täältä

      U19 League
    117. Ittihad de Tanger - Raja Casablanca

      Katso ottelu täältä

      Botola
    118. Al Arabi SC (QAT) U23 - Qatar SC U23

      Katso ottelu täältä

      U23-liiga
    119. Gerasimov, Egor - Pospisil, Vasek

      Katso ottelu täältä

      ATP
    120. Roca Batalla, Oriol - Barrientos, Nicolas

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    121. Kicker, Nicolas - Gomez-Herrera, Carlos

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    122. Frisk/Asker - Stavanger Oilers

      Katso ottelu täältä

      Fjordkraft-ligaen
    123. Kunlun Red Star - Admiral Vladivostok

      Katso ottelu täältä

      KHL
    124. Dynamo Moscow - Spartak Moscow

      Katso ottelu täältä

      KHL
    125. HC Sparta Praha - Vítkovice Steel

      Katso ottelu täältä

      Extraliga
    126. Rot-Weiss Koblenz - Astoria Walldorf

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    127. Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák

      Katso ottelu täältä

      Erste Liga
    128. Gleason, Q/Govortsova, O - Kichenok, L/Kostyuk, M

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    129. Fehérvári Titánok - Debreceni EAC

      Katso ottelu täältä

      Erste Liga
    130. Ajax - Beşiktaş A.Ş.

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    131. Shakhtar Donetsk - Inter

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    132. Humbert, Ugo - Halys, Quentin

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    133. Hoffenheim II - Hessen Kassel

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    134. Elversberg - FK Pirmasens

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    135. Kickers Offenbach - TSV Schott Mainz

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    136. FC 08 Homburg - Bahlinger SC

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    137. SG Sonnenhof Großaspach - FC Gießen

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    138. VfB Stuttgart II - VfR Aalen

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    139. Mertens, Elise - Yastremska, Dayana

      Katso ottelu täältä

      WTA
    140. Bergnäsets AIK - Täfteå IK

      Katso ottelu täältä

      2. Divisioona N
    141. TSV 1860 Rosenheim - FC Pipinsried

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Baijeri
    142. Krka Novo Mesto - Zlatorog Laško

      Katso ottelu täältä

      Liga Telemach
    143. Al Wasl (UAE) - Shabab Al Ahli Dubai

      Katso ottelu täältä

      Persianlahden liiga
    144. SSV Ulm 1846 - Mainz 05 II

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Südwest
    145. Michael Zhu - Banthia, Siddhant

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    146. Herning Blue Fox - Herlev Eagles

      Katso ottelu täältä

      Metal Ligaen
    147. 1. FC Schweinfurt 05 - Bayern München II

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Baijeri
    148. FC Augsburg II - SpVgg Bayreuth

      Katso ottelu täältä

      Paikallisliiga Baijeri
    149. Basketclubs Vienna - Pärnu Sadam

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    150. CF Pachuca U20 - América U20

      Katso ottelu täältä

      League U20
    151. Su-Wei Hsieh - Jabeur, Ons

      Katso ottelu täältä

      WTA
    152. KSV Baunatal - TSV Eintracht Stadtallendorf

      Katso ottelu täältä

      Oberliga Hessen
    153. Alba Berlin - Fraport Skyliners Frankfurt

      Katso ottelu täältä

      BBL
    154. Brose Bamberg - JobStairs Giessen 46ers

      Katso ottelu täältä

      BBL
    155. Blanch, Dali - Lilov, Victor

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    156. Hussey, Giles - Trongcharoenchaikul, Wishaya

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    157. Umeå BSKT - Köping Stars

      Katso ottelu täältä

      BasketLigan
    158. Fryshuset Basket - BC Luleå

      Katso ottelu täältä

      BasketLigan
    159. KFUM Nässjö - Norrköping Dolphins

      Katso ottelu täältä

      BasketLigan
    160. Al Draih - Al Qadisiya

      Katso ottelu täältä

      1. Divisioona
    161. Vienna Capitals II - HDD Jesenice

      Katso ottelu täältä

      Alps kiekkoliiga
    162. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Tychy '71

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    163. VEU Feldkirch - Ritten Sport

      Katso ottelu täältä

      Alps kiekkoliiga
    164. Zell am See - SHC Fassa

      Katso ottelu täältä

      Alps kiekkoliiga
    165. Brengle, Madison - Kontaveit, Anett

      Katso ottelu täältä

      WTA
    166. Rot-Weiß Oberhausen - SC Schwarz-Weiß 06

      Katso ottelu täältä

      Alueelliset cupit
    167. Azarenka, Victoria - Shuai Zhang

      Katso ottelu täältä

      WTA
    168. SV Rot-Weiss Walldorf - TuS Dietkirchen

      Katso ottelu täältä

      Oberliga Hessen
    169. KK Kumanovo 2009 - Allianz Swans Gmunden

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    170. VfR Garching - SV Kirschanschoering

      Katso ottelu täältä

      Oberliga Bayern Süd
    171. SC Wiedenbrück 2000 - 1. FC Köln II

      Katso ottelu täältä

      Regionalliga West
    172. Arnaboldi, Andrea - Hassan, Benjamin

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    173. Sakamoto, Pedro - Varillas, Juan Pablo

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    174. HC Fribourg-Gottéron - HC Lugano

      Katso ottelu täältä

      NLA
    175. HC Ambri-Piotta - EHC Biel-Bienne

      Katso ottelu täältä

      NLA
    176. ZSC Lions - HC Davos

      Katso ottelu täältä

      NLA
    177. Lausanne HC - SC Bern

      Katso ottelu täältä

      NLA
    178. SCL Tigers Langnau - EV Zug

      Katso ottelu täältä

      NLA
    179. Rapperswil-Jona Lakers - HC Ajoie

      Katso ottelu täältä

      NLA
    180. Nice - Les Rapaces de Gap

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    181. Progreso Reserves - CA Fénix reservit

      Katso ottelu täältä

      Reserviliiga
    182. Bollstanäs SK (W) - IK Uppsala (n)

      Katso ottelu täältä

      Ruotsin Cup - Naiset
    183. Vera Cruz PE U20 - Petrolina Social FC U20

      Katso ottelu täältä

      Pernambuco U20
    184. Sportivo Barracas - Deportivo Muñiz

      Katso ottelu täältä

      Primera D Metropolitana
    185. Alecrim-RN - Riachuelo Atletico Clube

      Katso ottelu täältä

      Potiguar
    186. Scorpions de Mulhouse - Briançon

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    187. Chamonix-Morzine HC - Grenoble

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    188. Linette, M/Rosolska, A - Muhammad, A/Pegula, J

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    189. Oldham Athletic - Leeds United U21

      Katso ottelu täältä

      EFL Trophy
    190. Forest Green Rovers - Brighton & Hove Albion U21

      Katso ottelu täältä

      EFL Trophy
    191. Carlisle - Everton U21

      Katso ottelu täältä

      EFL Trophy
    192. Deportivo Maldonado Reserves - Villa Española Reserves

      Katso ottelu täältä

      Reserviliiga
    193. Rouen - Anglet Hormadi

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    194. Amiens - Cergy-Pontoise

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    195. Boxers de Bordeaux - Angers

      Katso ottelu täältä

      Ligue Magnus
    196. Mouloudia Oujda - Maghreb Fez

      Katso ottelu täältä

      Botola
    197. Årvoll - Rilindja

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 2
    198. Heming - Majorstuen

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 2
    199. Gui - Christiania BK

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 2
    200. Holmen - Lommedalen

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 2
    201. Gamle Oslo - Holmlia

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 1
    202. Fremad Famagusta - Grei

      Katso ottelu täältä

      4 Div Oslo 1
    203. Hoyos Franco, Alejandro - Boyer, Dusty H

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    204. Gomez Pezuela Cano, Marian - Fontenel, Chelsea

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    205. Sonego, Lorenzo - Basilashvili, Nikoloz

      Katso ottelu täältä

      ATP
    206. Korda, Sebastian - Paul, Tommy

      Katso ottelu täältä

      ATP
    207. Gherdëina - HC Merano

      Katso ottelu täältä

      Alps kiekkoliiga
    208. HC Asiago - EC Kac II

      Katso ottelu täältä

      Alps kiekkoliiga
    209. Wijesundera, Rushri - Kolodynska, Jana

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    210. James, Akilah - Sewing, Sofia

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    211. Ruthin Town - Prestatyn Town

      Katso ottelu täältä

      Championship North
    212. Clijsters, K./Flipkens, K. - Frech, M/Kawa, K

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    213. Dart, H/Mihalikova, T - Sasnovich, A/Zidansek, T

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    214. Genk (n) - Anderlecht (n)

      Katso ottelu täältä

      Scooore Super League
    215. Colchester United - West Ham U21

      Katso ottelu täältä

      EFL Trophy
    216. Baskets Oldenburg - Crailsheim Merlins

      Katso ottelu täältä

      BBL
    217. Plymouth Argyle - Crewe Alexandra

      Katso ottelu täältä

      League One
    218. Milton Keynes Dons - Fleetwood Town

      Katso ottelu täältä

      League One
    219. Morecambe - Lincoln City

      Katso ottelu täältä

      League One
    220. Sunderland - Cheltenham

      Katso ottelu täältä

      League One
    221. Wigan Athletic - Sheffield Wednesday

      Katso ottelu täältä

      League One
    222. Rotherham United - AFC Wimbledon

      Katso ottelu täältä

      League One
    223. Oxford United - Accrington Stanley

      Katso ottelu täältä

      League One
    224. Ann Li - Muguruza, Garbiñe

      Katso ottelu täältä

      WTA
    225. UCD Waves (W) - Wexford Youths AFC (n)

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen liiga, naiset
    226. Chippenham Town - Ebbsfleet United

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen Liiga Etelä
    227. York City - Hereford United

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen Liiga Pohjoinen
    228. Glentoran - Linfield

      Katso ottelu täältä

      NIFL Premiership
    229. Glenavon - Larne FC

      Katso ottelu täältä

      NIFL Premiership
    230. Ballymena United - Dungannon Swifts

      Katso ottelu täältä

      NIFL Premiership
    231. Shrewsbury Town - Wycombe Wanderers

      Katso ottelu täältä

      League One
    232. Charlton Athletic - Bolton

      Katso ottelu täältä

      League One
    233. Ipswich Town - Doncaster Rovers

      Katso ottelu täältä

      League One
    234. Altrincham - King's Lynn Town FC

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen Liiga
    235. Doi, Misaki - Collins, Danielle

      Katso ottelu täältä

      WTA
    236. Bromley FC - Grimsby Town

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen Liiga
    237. SS Cosmos - Tre Penne

      Katso ottelu täältä

      Coppa Titano, playoffit
    238. AC Juvenes Dogana - S.S. Pennarossa

      Katso ottelu täältä

      Coppa Titano, playoffit
    239. Middlesbrough - Sheffield United

      Katso ottelu täältä

      Championship
    240. Hull City - Blackpool

      Katso ottelu täältä

      Championship
    241. Queens Park Rangers - Birmingham

      Katso ottelu täältä

      Championship
    242. Burton Albion - Portsmouth

      Katso ottelu täältä

      League One
    243. Cambridge United - Gillingham

      Katso ottelu täältä

      League One
    244. Woking - Chesterfield

      Katso ottelu täältä

      Kansallinen Liiga
    245. Cardiff City - West Bromwich

      Katso ottelu täältä

      Championship
    246. Huddersfield Town - Blackburn Rovers

      Katso ottelu täältä

      Championship
    247. Preston North End - Stoke City

      Katso ottelu täältä

      Championship
    248. Borussia Dortmund - Sporting Lisbon

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    249. Real Madrid - Sheriff Tiraspol

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    250. Paris SG - Manchester City

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    251. RB Leipzig - Club Brugge

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    252. Pistoiese - Ancona-Matelica

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    253. Avaí-SC - Londrina-PR

      Katso ottelu täältä

      Série B
    254. AC Milan - Atlético Madrid

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    255. FC Porto - Liverpool

      Katso ottelu täältä

      Mestarien Liiga
    256. La Serena - Everton de Viña del Mar

      Katso ottelu täältä

      Primera
    257. B36 Tórshavn 2 - EB/Streymur 2

      Katso ottelu täältä

      1. deild
    258. Fermana - Grosseto

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    259. Gubbio - Pescara

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    260. Imolese - Pontedera

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    261. Reggiana - Carrarese

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    262. Cesena - Modena

      Katso ottelu täältä

      Serie C Girone B
    263. Uruguay Montevideo FC - Juventud de Las Piedras

      Katso ottelu täältä

      Segunda Division
    264. Bouzkova, M/Hradecka, L - Eikeri, U/Harrison, C

      Katso ottelu täältä

      WTA Nelinpelit
    265. Koepfer, Dominik - Norrie, Cameron

      Katso ottelu täältä

      ATP
    266. Fucsovics, Marton - Dimitrov, Grigor

      Katso ottelu täältä

      ATP
    267. Tirante, Thiago Agustin - Lama, Gonzalo

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    268. Jakupovic, Dalila - Di Lorenzo, Francesca

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    269. Hanna Chang - Bjorklund, Mirjam

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    270. Chirico, Louisa - Udvardy, Panna

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    271. Portillo Ramirez, Maria Jose - Gillan, Alice

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    272. Boca Juniors de Cali - Tigres FC

      Katso ottelu täältä

      Torneo BetPlay Dimayor
    273. Rapide Oued Zem - Chabab Mohammedia

      Katso ottelu täältä

      Botola
    274. Krajicek, A/Mies, A - Evans, D/Fognini, F

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    275. Sebov, Katherine - Arconada, Usue Maitane

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    276. Deportes Santa Cruz - Union San Felipe

      Katso ottelu täältä

      Primera B
    277. Club Necaxa - Club Tijuana

      Katso ottelu täältä

      Liga MX
    278. Náutico-PE - CRB-AL

      Katso ottelu täältä

      Série B
    279. CA Cerro - Central Español

      Katso ottelu täältä

      Segunda Division
    280. Tepatitlán de Morelos - Raya2 Expansión

      Katso ottelu täältä

      Liga de Expansion MX
    281. Harris, Lloyd - Eubanks, Christopher

      Katso ottelu täältä

      ATP
    282. Philadelphia Flyers - New York Islanders

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    283. New York Rangers - Boston Bruins

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    284. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    285. Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    286. Nakashima, B/Verbeek, S - Dimitrov, G/Rojer, J-J

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    287. Connecticut Sun - Chicago Sky

      Katso ottelu täältä

      WNBA
    288. Mazatlán FC - FC Juárez

      Katso ottelu täältä

      Liga MX
    289. Cumbaya FC - Chacaritas FC

      Katso ottelu täältä

      Primera B
    290. Sasnovich, Aliaksandra - Rybakina, Elena

      Katso ottelu täältä

      WTA
    291. Bencic, Belinda - Inglis, Maddison

      Katso ottelu täältä

      WTA
    292. Mets de Guaynabo - Cangrejeros de Santurce

      Katso ottelu täältä

      Baloncesto Superior Nacional
    293. Andreescu, Bianca Vanessa - Rogers, Shelby

      Katso ottelu täältä

      WTA
    294. Pegula, Jessica - Petkovic, Andrea

      Katso ottelu täältä

      WTA
    295. O'Higgins - Huachipato

      Katso ottelu täältä

      Primera
    296. Correcaminos UAT - Celaya

      Katso ottelu täältä

      Liga de Expansion MX
    297. All Boys - Defensores de Belgrano

      Katso ottelu täältä

      Primera B Nacional
    298. Atlético Mineiro-MG - Palmeiras-SP

      Katso ottelu täältä

      Copa Libertadores
    299. Vila Nova-GO - Operário-PR

      Katso ottelu täältä

      Série B
    300. Coritiba-PR - AD Confianca-SE

      Katso ottelu täältä

      Série B
    301. Nishikori, Kei - Murray, Andy

      Katso ottelu täältä

      ATP
    302. Danubio FC - Racing Club de Montevideo

      Katso ottelu täältä

      Segunda Division
    303. Real Cartagena - Llaneros F.C.

      Katso ottelu täältä

      Torneo BetPlay Dimayor
    304. Edmonton Oilers - Seattle Kraken

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    305. Gaio, Federico - Schwartzman, Diego Sebastian

      Katso ottelu täältä

      ATP
  • 29 SEP

    Imorgon, keskiviikko

    1. Club Atlas - Puebla FC

      Katso ottelu täältä

      Liga MX
    2. Las Vegas Aces - Phoenix Mercury

      Katso ottelu täältä

      WNBA
    3. Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    4. San Jose Sharks - Los Angeles Kings

      Katso ottelu täältä

      NHL ennakkokausi
    5. CF Pachuca - Club América

      Katso ottelu täältä

      Liga MX
    6. Gracheva, Varvara - Tsurenko, Lesia

      Katso ottelu täältä

      WTA
    7. Friedsam, Anna-Lena - Van Uytvanck, Alison

      Katso ottelu täältä

      WTA
    8. Kokkinakis, Thanasi - Kirkin, Ergi

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    9. Agamenone, Franco - Sachko, Vitaliy

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    10. Kopriva, Vit - Molcan, Alex

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    11. Meralco Bolts - NLEX Road Warriors

      Katso ottelu täältä

      PBA
    12. Simon, Gilles - Rune, Holger Vitus Nødskov

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    13. Mayot, Harold - Bonzi, Benjamin

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    14. Masur, Daniel - Herbert, Pierre-Hugues

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    15. Verdasco, Fernando - Lopez, Feliciano

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    16. Reymond, Arthur - Welte, Milan

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    17. Beauge, Maxence - Schell, Niklas

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    18. Moraing, Oscar - Johnson, Luke

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    19. Onclin, Gauthier - Fassbender, Boris

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    20. Bellier, Antoine - Marti, Yann

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    21. Berankis, Ricardas - Schnur, Brayden

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    22. Squire, Henri - Vanshelboim, Eric

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    23. Cungu, Rrezart - Battaglino, Stefano

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    24. Jebens, Hendrik - Vankan, Marlon

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    25. Persipura Jayapura - Arema

      Katso ottelu täältä

      ISC A
    26. Gonzalez, S/Molteni, A - Martinez, P/Munar, J

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    27. Donski, A/Kuzmanov, D - O'Mara, J/Skupski, K

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    28. Saville, L/Smith, J-P - Goransson, A/Nys, H

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    29. Kontinen, H/Mclachlan, B - Erlich, J/Inglot, D

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    30. Seppi, Andreas - Marchenko, Illya

      Katso ottelu täältä

      ATP
    31. Ruusuvuori, Emil - Duckworth, James

      Katso ottelu täältä

      ATP
    32. Ivashka, Ilya - Andujar, Pablo

      Katso ottelu täältä

      ATP
    33. Golubev, A/Nedovyesov, A - Brkic, T/Cacic, N

      Katso ottelu täältä

      ATP Nelinpelit
    34. Ouakaa, Aziz - Roggero, Tommaso

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    35. Negritu, Christoph - Shanmugam, Abhinav Sanjeev

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    36. Brancaccio, Raul - Cobolli, Flavio

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    37. Mager, Gianluca - Kecmanovic, Miomir

      Katso ottelu täältä

      ATP
    38. Martin, Andrej - Oliveira, Goncalo

      Katso ottelu täältä

      Challenger
    39. SKA Energiya Khabarovsk - Volgar-Gazprom Astrakhan

      Katso ottelu täältä

      FNL
    40. Tanuma, Ryota - Glinka, Daniil

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    41. Blanchet, Ugo - Marmousez, Lilian

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    42. Collignon, Raphael - Neumayer, Lukas

      Katso ottelu täältä

      ITF Miehet
    43. Talk 'N Text Tropang Giga - Barangay Ginebra San Miguel

      Katso ottelu täältä

      PBA
    44. Kawasaki Frontale - Vissel Kobe

      Katso ottelu täältä

      J1-League
    45. ECU Joondalup SC - Adelaide Olympic

      Katso ottelu täältä

      FFA Cup
    46. Gangwon - Pohang Steelers

      Katso ottelu täältä

      K-League 1
    47. Cukaricki U19 - OFK Belgrade U19

      Katso ottelu täältä

      Nuorten liiga U19
    48. Graficar U19 - Radnicki 1923 U19

      Katso ottelu täältä

      Nuorten liiga U19
    49. Western Spirit - The Gap

      Katso ottelu täältä

      Brisbane Premier League
    50. Spartak Subotica U19 - FK Vozdovac U19

      Katso ottelu täältä

      Nuorten liiga U19
    51. FK Dolgoprudny - Metallurg Lipetsk

      Katso ottelu täältä

      FNL
    52. Lech Poznań II - Puszcza Niepołomice

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    53. Fk Macva Sabac U19 - Vojvodina Novi Sad U19

      Katso ottelu täältä

      Nuorten liiga U19
    54. FK IMT U19 - TSC Bačka Topola U19

      Katso ottelu täältä

      Nuorten liiga U19
    55. PSIS Semarang - Madura United

      Katso ottelu täältä

      ISC A
    56. Spartak Moscow II - Tom Tomsk

      Katso ottelu täältä

      FNL
    57. Jani, Réka-Luca - Zaja, Anna

      Katso ottelu täältä

      ITF Naiset
    58. Green Eagles - Zanaco Lusaka

      Katso ottelu täältä

      Superliiga
    59. Nkana FC - Chambishi FC

      Katso ottelu täältä

      Superliiga
    60. Prison Leopards - Nkwazi

      Katso ottelu täältä

      Superliiga
    61. GKS Bełchatów - Arka Gdynia

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    62. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Rekord Bielsko-Biała

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    63. Wisłoka Dębica - Świt Skolwin

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    64. FC Krasnodar II - Rotor Volgograd

      Katso ottelu täältä

      FNL
    65. Enisey Krasnoyarsk - Hapoel Haifa

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    66. BC Dnipro Dnipropetrovsk - Trefl Sopot

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    67. Bhayangkara - Persik Kediri

      Katso ottelu täältä

      ISC A
    68. Wieczysta Krakow - Chrobry Głogów

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    69. Olimpia Zambrów - GKS Katowice

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    70. Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg

      Katso ottelu täältä

      KHL
    71. Crewe Alexandra Reserves - Wigan reservit

      Katso ottelu täältä

      Professional Development liiga 2
    72. Resovia - Widzew Łódź

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    73. Olimpia Grudziądz - Warta Poznań

      Katso ottelu täältä

      Puchar Polski
    74. Molot-Prikamye Perm (VHL) - Rubin Tyumen

      Katso ottelu täältä

      VHL
    75. Benfica U19 - FC Barcelona U19

      Katso ottelu täältä

      UEFA Youth League
    76. Grorud - Ranheim

      Katso ottelu täältä

      OBOS-liiga
    77. Strømmen - KFUM

      Katso ottelu täältä

      OBOS-liiga
    78. FK Urozhay Krasnodar - Gazovik Orenburg

      Katso ottelu täältä

      FNL
    79. Keravnos Nicosia - Porto

      Katso ottelu täältä

      FIBA Europe Cup kars.
    80. Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan

      Katso ottelu täältä

      KHL