TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 24 su
  • 25 tänään
  • 26 ti
  • 27 ke
  • 28 to
  • 29 pe
  • 30 la
  • 31 su
  • 1 ma
  • 2 ti
  • 3 ke
  • 4 to
  • 5 pe
  • 6 la

Jalkapallo TV ja stream

Huippufutista on nykyään runsaasti tarjolla TV:stä sekä striimeinä. YLE TV2 ja Areena esittävät suomalaisille jalkapallon EM-kisat 2021 sekä MM-kisat 2022. Viasat ja Viaplay seuraavaksi tärkeimpiä jalkapallon tv-oikeuksia. Viaplay/Viasat näyttävät Suomen miesten maajoukkueen EM- ja MM-karsintaottelut sekä Suomen pelit UEFA:n Kansojen liigassa. Tämän lisäksi Viasat/Viaplay esittävät Englannin Valioliigaa, Mestaruusliigaa, FA Cupia, Bundesliigaa, Belgian ja Skotlannin pääsarjojen otteluita sekä monia muita Euroopan sarjoja. Myös UEFA Eurooppa-liiga ja UEFA Konferenssi-liiga näkyvät Viasatin kanavilla kaudesta 2021-22 lähtien. Mestarien liiga siirtyi C Morelle syksyllä 2018. Kotimaista Veikkausliigaa ja Kansallista liigaa voi seurata suoratoistopalvelu Ruudun välityksellä, samoin miesten Ykkösen sarjaa. TVmatseista näet kaikki suorat lähetykset, sarjataulukot ja jalkapallon live-tulokset

24 loka

Eilen, sunnuntai

13:30

Atalanta – Udinese

Serie A

14:00

Akropolis IF – Landskrona BoIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Nice – Lyon

Ligue 1

  • VeikkausTV
14:00

St. Mirren – Rangers

Skotlannin Valioliiga

14:30

Sandhausen – Werder Bremen

2. Bundesliiga

15:00

Sevilla – Levante

La Liga

15:00

Pisa – Pordenone

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Brøndby IF – FC København

Tanskan Superliiga

15:00

Silkeborg – OB Odense

Tanskan Superliiga

15:00

Vendsyssel FF – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

16:00

Aalesund – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Grorud – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Stjørdals Blink – Ull/Kisa

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Åsane – KFUM

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

IK Brage – GIF Sundsvall

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Brentford – Leicester City

Valioliiga

16:00

West Ham – Tottenham

Valioliiga

16:00

Fiorentina – Cagliari

Serie A

16:00

Verona – Lazio

Serie A

16:00

Lens – Metz

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Lorient – Bordeaux

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Reims – Troyes

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Rennes – Strasbourg

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Nykøbing FC – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

16:00

Hammarby – Östersunds FK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Elfsborg – IK Sirius

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Mjällby – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Köln – Bayer Leverkusen

Bundesliiga

17:00

Randers FC – AGF

Tanskan Superliiga

17:15

Barcelona – Real Madrid

La Liga

17:15

Reggina – Parma

Serie B

  • VeikkausTV
17:30

Pacos de Ferreira – Arouca

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Monaco – Montpellier

Ligue 1

  • VeikkausTV
18:00

Kristiansund – Sarpsborg 08

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Strømsgodset – Bodø/Glimt

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Tromsø – Mjøndalen

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Rosenborg – Sandefjord

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Vålerenga – Haugesund

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Manchester United – Liverpool

Valioliiga

18:30

VfB Stuttgart – Union Berlin

Bundesliiga

18:30

HJK – FC Inter

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

AIK – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Varbergs BoIS FC – Malmö FF

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

AS Roma – Napoli

Serie A

19:00

FC Midtjylland – Sønderjyske

Tanskan Superliiga

19:30

Betis – Rayo Vallecano

La Liga

20:00

Vizela – Benfica

Primeira Liga

20:00

Odd – Brann

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:30

Bochum – Eintracht Frankfurt

Bundesliiga

21:30

SPAL 2013 – Como

Serie B

  • VeikkausTV
21:45

Inter – Juventus

Serie A

21:45

Marseille – PSG

Ligue 1

  • VeikkausTV
22:00

Atletico Madrid – Real Sociedad

La Liga

22:30

Portimonense – Estoril

Primeira Liga

  • VeikkausTV
26 loka

Huomenna, tiistai

18:15

Suomi – Irlanti

Naisten MM-kisat (MM-karsinta)

19:00

AC Horsens – Vejle Boldklub

DBU-pokalen, Tanska

19:30
19:30
19:30

Preussen Münster – Hertha Berlin

Saksan Cup · LeoVegas 7.50 | 4.40 | 1.37 LeoVegas

  • VeikkausTV
20:00

Trelleborgs FF – AFC Eskilstuna

Superettan · LeoVegas 1.89 | 3.65 | 3.45 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
21:00
21:45
22:00
27 loka

keskiviikko

18:30

Ilves – FC Inter

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

SJK – KuPS

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

HJK – HIFK

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

KTP – FC Haka

Veikkausliiga (Haastajasarja)

18:30

IFK Mariehamn – FC Lahti

Veikkausliiga (Haastajasarja)

18:30

FC Honka – AC Oulu

Veikkausliiga (Haastajasarja)

19:00

FC Nordsjælland – OB Odense

DBU-pokalen, Tanska

19:30
19:30

Bayer Leverkusen – Karlsruher SC

Saksan Cup · LeoVegas 1.23 | 5.60 | 10.50 LeoVegas

  • VeikkausTV
19:30

Waldhof Mannheim – Union Berlin

Saksan Cup · LeoVegas 5.30 | 4.00 | 1.53 LeoVegas

  • VeikkausTV
20:00
20:00
20:00
20:45

AGF – Sønderjyske

DBU-pokalen, Tanska

21:45

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

Saksan Cup · LeoVegas 6.75 | 4.40 | 1.40 LeoVegas

21:45

Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf

Saksan Cup · LeoVegas 2.40 | 3.30 | 2.70 LeoVegas

  • VeikkausTV
21:45

Jahn Regensburg – Hansa Rostock

Saksan Cup · LeoVegas 2.06 | 3.45 | 3.15 LeoVegas

  • VeikkausTV
30 loka

lauantai

14:00

Brøndby IF – Køge

Tanskan Kvindeliga

14:30
15:00

Jammerbugt FC – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

15:00

Elche – Real Madrid

La Liga

16:00

Atalanta – Lazio

Serie A

16:00

Varbergs BoIS FC – Östersunds FK

Allsvenskan · LeoVegas 1.53 | 4.00 | 5.75 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00
16:00

AaB Aalborg – Fortuna Hjørring

Tanskan Kvindeliga

16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00

Kristiansund – Tromsø

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
17:15

Sevilla – Osasuna

La Liga

19:00

FC Porto – Boavista

Primeira Liga

  • VeikkausTV
19:00

Verona – Juventus

Serie A

19:30
19:30
19:30

Valencia – Villarreal

La Liga

21:00

Estoril – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

Torino – Sampdoria

Serie A

22:00

Barcelona – Alaves

La Liga

23:15

Sporting CP – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
31 loka

sunnuntai

13:30

Inter – Udinese

Serie A

14:00

Akropolis IF – Trelleborgs FF

Superettan · LeoVegas 2.95 | 3.20 | 2.28 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
15:00

Fredericia – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

15:00

Fremad Amager – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

15:00

Cadiz – Mallorca

La Liga

15:00

FC Lahti – FC Honka

Veikkausliiga (Haastajasarja)

15:00

FC Haka – IFK Mariehamn

Veikkausliiga (Haastajasarja)

15:00

AC Oulu – KTP

Veikkausliiga (Haastajasarja)

15:00

FC THY-Thisted Q – Nordsjaelland

Tanskan Kvindeliga

16:00

Fiorentina – Spezia

Serie A

16:00

Genoa – Venezia

Serie A

16:00

Sassuolo – Empoli

Serie A

16:00
16:00
16:00

Vasalunds IF – Jönköpings Södra

Superettan · LeoVegas 2.70 | 3.20 | 2.45 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
17:00

KuPS – HJK

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

17:00

FC Inter – SJK

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

17:00

HIFK – Ilves

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

17:15

Atletico Madrid – Betis

La Liga

17:30

Maritimo – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:30

Borussia Mönchengladbach – Bochum

Bundesliiga · LeoVegas 1.33 | 5.30 | 8.50 LeoVegas

18:30
19:00

Salernitana – Napoli

Serie A

19:30

Getafe – Espanyol

La Liga

20:00

Belenenses – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

AS Roma – AC Milan

Serie A

21:45
22:00

Real Sociedad – Athletic Bilbao

La Liga

22:30

Famalicao – Vizela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
1 marras

maanantai

14:00

Strømmen – Ull/Kisa

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

HamKam – Raufoss

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Jerv – Grorud

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Ranheim – KFUM

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Sandnes Ulf – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Sogndal – Stjørdals Blink

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Åsane – Bryne

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00
19:30

HB Køge – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

19:30

Rayo Vallecano – Celta Vigo

La Liga

20:00
20:00

AFC Eskilstuna – IFK Värnamo

Superettan · LeoVegas 2.90 | 3.35 | 2.20 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

KoldingQ – AGF

Tanskan Kvindeliga

21:00

Aalesund – Start

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
21:00

Braga – Portimonense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

Bologna – Cagliari

Serie A

22:00

Levante – Granada

La Liga

23:15

Moreirense – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

  • VeikkausTV
4 marras

torstai

19:45

Lincoln Red Imps FC – Slovan Bratislava

Konferenssi-liiga · LeoVegas 5.60 | 4.00 | 1.49 LeoVegas

19:45
19:45
22:00

PAOK Thessaloniki FC – FC København

Konferenssi-liiga · LeoVegas 2.10 | 3.35 | 3.15 LeoVegas

22:00
22:00
22:00

Marseille – Lazio

Eurooppa-liiga

22:00

Dinamo Zagreb – Rapid Wien

Eurooppa-liiga

5 marras

perjantai

19:00

Fortuna Hjørring – FC THY-Thisted Q

Tanskan Kvindeliga

20:00

Esbjerg fB – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

20:00

Viborg – FC Nordsjælland

Tanskan Superliiga

21:00

Gil Vicente – Arouca

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:30

Cosenza – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
21:30

Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach

Bundesliiga · LeoVegas 2.48 | 3.30 | 2.75 LeoVegas

21:45

Empoli – Genoa

Serie A

22:00
23:15

Boavista – Famalicao

Primeira Liga

  • VeikkausTV
6 marras

lauantai

14:00

Grorud – Åsane

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

KFUM – Sogndal

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Örgryte IS – Landskrona BoIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Jönköpings Södra – Västerås SK

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Trelleborgs FF – Vasalunds IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

IFK Värnamo – Helsingborgs IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

AGF – Brøndby IF

Tanskan Kvindeliga

14:30

Manchester United – Manchester City

Valioliiga · LeoVegas 4.80 | 4.00 | 1.62 LeoVegas

15:00

Nykøbing FC – Hobro

Tanskan 1. divisioona

15:00

Alessandria – Ternana

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Ascoli – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Como – Perugia

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Cremonese – SPAL 2013

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Hvidovre – Lyngby

Tanskan 1. divisioona

16:00

Spezia – Torino

Serie A

16:00

Bryne – Jerv

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Fredrikstad – Aalesund

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Stjørdals Blink – HamKam

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Ull/Kisa – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Elfsborg – Varbergs BoIS FC

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Køge – AaB Aalborg

Tanskan Kvindeliga

16:30
16:30

VfB Stuttgart – Arminia Bielefeld

Bundesliiga · LeoVegas 1.75 | 3.65 | 4.30 LeoVegas

17:00
17:15

Brescia – Pordenone

Serie B

  • VeikkausTV
17:30

Vizela – Estoril

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:30

Djurgården – Halmstads BK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Mjällby – IK Sirius

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Juventus – Fiorentina

Serie A

19:00

Brann – Rosenborg

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Sarpsborg 08 – Stabæk

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:30

Benevento – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
19:30
20:00

Portimonense – Belenenses

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

Cagliari – Atalanta

Serie A

22:30

Vitoria de Guimaraes – Moreirense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
7 marras

sunnuntai

13:30

Venezia – AS Roma

Serie A

14:00

Falkenbergs FF – AFC Eskilstuna

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Norrby IF – GIF Sundsvall

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Östers IF – GAIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Nordsjaelland – KoldingQ

Tanskan Kvindeliga

15:00

Vendsyssel FF – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

15:00

Lecce – Parma

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

AaB – Randers FC

Tanskan Superliiga

15:00

Vejle Boldklub – Sønderjyske

Tanskan Superliiga

16:00

AC Horsens – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

16:00

Sampdoria – Bologna

Serie A

16:00

Udinese – Sassuolo

Serie A

16:00
16:00

Start – Ranheim

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Tondela – Maritimo

Primeira Liga

  • VeikkausTV
16:00

Häcken – Degerfors

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

AIK – Östersunds FK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Hammarby – Örebro SK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Saint-Etienne – Clermont Foot

Ligue 1 · LeoVegas 2.40 | 3.30 | 2.80 LeoVegas

  • VeikkausTV
16:00

IK Brage – Akropolis IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Hertha Berlin – Bayer Leverkusen

Bundesliiga · LeoVegas 3.75 | 3.60 | 1.87 LeoVegas

17:00

AGF – FC Midtjylland

Tanskan Superliiga

17:15

Crotone – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
18:00

Odd – Kristiansund

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Mjøndalen – Viking

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Tromsø – Strømsgodset

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Haugesund – Bodø/Glimt

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Molde – Sandefjord

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Kalmar FF – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

IFK Göteborg – Malmö FF

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Lazio – Salernitana

Serie A

19:00

Napoli – Verona

Serie A

19:00

Brøndby IF – OB Odense

Tanskan Superliiga

19:00

Santa Clara – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
20:00

Lillestrøm – Vålerenga

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:30

Greuther Fürth – Eintracht Frankfurt

Bundesliiga · LeoVegas 3.75 | 3.60 | 1.87 LeoVegas

21:00

Silkeborg – FC København

Tanskan Superliiga

21:00

Pacos de Ferreira – Sporting CP

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:00

Valencia – Atletico Madrid

La Liga

21:00

Villarreal – Getafe

La Liga

21:00

Alaves – Levante

La Liga

21:00

Athletic Bilbao – Cadiz

La Liga

21:00

Betis – Sevilla

La Liga

21:00

Celta Vigo – Barcelona

La Liga

21:00

Mallorca – Elche

La Liga

21:00

Espanyol – Granada

La Liga

21:00

Osasuna – Real Sociedad

La Liga

21:00

Real Madrid – Rayo Vallecano

La Liga

21:30

Cittadella – Pisa

Serie B

  • VeikkausTV
21:45

AC Milan – Inter

Serie A

23:15

Benfica – Braga

Primeira Liga

  • VeikkausTV
8 marras

maanantai

20:00

Helsingør – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

9 marras

tiistai

19:45

Servette – Chelsea

Naisten Champions League

  • Youtube
19:45

Zhytlobud 1 Kharkiv – Breidablik

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Juventus – VfL Wolfsburg

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Paris Saint Germain – Real Madrid Femenino

Naisten Champions League

  • Youtube
10 marras

keskiviikko

19:45

Køge – Arsenal

Naisten Champions League

  • Youtube
19:45

Barcelona – Hoffenheim

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Lyon – Bayern München

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

SL Benfica – Häcken

Naisten Champions League

  • Youtube
11 marras

torstai

19:00

Azerbaidžan – Luxemburg

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

19:00

Georgia – Ruotsi

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

19:00

Venäjä – Kypros

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

19:00

Armenia – Pohjois-Makedonia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Irlanti – Portugali

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Kreikka – Espanja

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

21:45

Malta – Kroatia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Slovakia – Slovenia

MM-kisat

21:45

Saksa – Liechtenstein

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Romania – Islanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Serbia – Qatar

Maaottelut

21:45

Ukraina – Bulgaria

Maaottelut

12 marras

perjantai

19:00

Moldova – Skotlanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Italia – Sveitsi

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Pohjois-Irlanti – Liettua

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Itävalta – Israel

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Tanska – Färsaaret

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Andorra – Puola

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Englanti – Albania

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Unkari – San Marino

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

13 marras

lauantai

14:45
16:00

Bosnia ja Hertsegovina – Suomi

MM-kisat

17:00

Nordsjaelland – Brøndby IF

Tanskan Kvindeliga

19:00

Norja – Latvia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

19:00

Turkki – Gibraltar

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Ranska – Kazakhstan

MM-kisat (MM-karsinta, lohko D)

21:45

Belgia – Viro

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Wales – Valko-Venäjä

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Montenegro – Hollanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

14 marras

sunnuntai

14:00

AaB Aalborg – FC THY-Thisted Q

Tanskan Kvindeliga

16:00

Kroatia – Venäjä

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

16:00

Malta – Slovakia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

16:00

Slovenia – Kypros

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

16:00

KoldingQ – Fortuna Hjørring

Tanskan Kvindeliga

19:00

Armenia – Saksa

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

19:00

Liechtenstein – Romania

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

19:00

Pohjois-Makedonia – Islanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Luxemburg – Irlanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Portugali – Serbia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Kreikka – Kosovo

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

21:45

Espanja – Ruotsi

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

21:45

Azerbaidžan – Qatar

Maaottelut

15 marras

maanantai

21:45

Pohjois-Irlanti – Italia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Sveitsi – Bulgaria

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Itävalta – Moldova

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Israel – Färsaaret

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Skotlanti – Tanska

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Albania – Andorra

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Puola – Unkari

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

San Marino – Englanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

16 marras

tiistai

21:45

Suomi – Ranska

MM-kisat

21:45

Bosnia ja Hertsegovina – Ukraina

MM-kisat (MM-karsinta, lohko D)

21:45

Tšekki – Viro

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Wales – Belgia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Gibraltar – Latvia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Montenegro – Turkki

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Hollanti – Norja

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

17 marras

keskiviikko

19:45

Hoffenheim – Barcelona

Naisten Champions League

  • Youtube
19:45

Häcken – SL Benfica

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Arsenal – Køge

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Bayern München – Lyon

Naisten Champions League

  • Youtube
18 marras

torstai

19:45

VfL Wolfsburg – Juventus

Naisten Champions League

  • Youtube
19:45

Breidablik – Zhytlobud 1 Kharkiv

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Chelsea – Servette

Naisten Champions League

  • Youtube
22:00

Real Madrid Femenino – Paris Saint Germain

Naisten Champions League

  • Youtube
19 marras

perjantai

19:30

Hobro – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

20:00

HB Køge – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

20:00

OB Odense – Viborg

Tanskan Superliiga

21:30

Augsburg – Bayern München

Bundesliiga

20 marras

lauantai

13:45

Fremad Amager – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

14:00

Jammerbugt FC – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

14:30

Leicester City – Chelsea

Valioliiga

15:00

Frosinone – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Pordenone – Ascoli

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

SPAL 2013 – Alessandria

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Ternana – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Atalanta – Spezia

Serie A

16:00

Malmö FF – Häcken

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Aalesund – Ull/Kisa

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

– Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Jerv – Raufoss

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Ranheim – Bryne

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Sandnes Ulf – KFUM

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Sogndal – Start

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Åsane – Stjørdals Blink

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

HamKam – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Akropolis IF – GAIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Landskrona BoIS – Vasalunds IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

IK Brage – IFK Värnamo

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Örgryte IS – Helsingborgs IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Västerås SK – Trelleborgs FF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Jönköpings Södra – AFC Eskilstuna

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Norrby IF – Falkenbergs FF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

GIF Sundsvall – Östers IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Borussia Dortmund – VfB Stuttgart

Bundesliiga

16:30

Bayer Leverkusen – Bochum

Bundesliiga

16:30

Borussia Mönchengladbach – Greuther Fürth

Bundesliiga

16:30

Hoffenheim – RB Leipzig

Bundesliiga

16:30

Arminia Bielefeld – Wolfsburg

Bundesliiga

17:00

Aston Villa – Brighton

Valioliiga

17:00

Burnley – Crystal Palace

Valioliiga

17:00

Newcastle – Brentford

Valioliiga

17:00

Norwich – Southampton

Valioliiga

17:00

Watford – Manchester United

Valioliiga

17:00

Wolverhampton – West Ham

Valioliiga

17:15

Perugia – Crotone

Serie B

  • VeikkausTV
19:00

Lazio – Juventus

Serie A

19:00

Strømsgodset – Mjøndalen

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Viking – Haugesund

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:30

Liverpool – Arsenal

Valioliiga

19:30

Union Berlin – Hertha Berlin

Bundesliiga

19:30

Vicenza – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
21:45

Fiorentina – AC Milan

Serie A

21 marras

sunnuntai

13:30

Sassuolo – Cagliari

Serie A

15:00

Lyngby – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

15:00

Fredericia – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

15:00

Reggina – Cremonese

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

Parma – Cosenza

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

FC Nordsjælland – Silkeborg

Tanskan Superliiga

15:00

Randers FC – Vejle Boldklub

Tanskan Superliiga

16:00

Manchester City – Everton

Valioliiga

16:00

Bologna – Venezia

Serie A

16:00

Salernitana – Sampdoria

Serie A

16:00

Degerfors – Hammarby

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Halmstads BK – Elfsborg

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Freiburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliiga

17:00

FC København – AGF

Tanskan Superliiga

17:15

Monza – Como

Serie B

  • VeikkausTV
18:00

Bodø/Glimt – Lillestrøm

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Sandefjord – Brann

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Sarpsborg 08 – Odd

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Stabæk – Kristiansund

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Vålerenga – Tromsø

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Tottenham – Leeds United

Valioliiga

18:30

Mainz 05 – Köln

Bundesliiga

18:30

IK Sirius – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Varbergs BoIS FC – AIK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Inter – Napoli

Serie A

19:00

FC Midtjylland – Brøndby IF

Tanskan Superliiga

20:00

Molde – Rosenborg

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
21:00

Atletico Madrid – Osasuna

La Liga

21:00

Barcelona – Espanyol

La Liga

21:00

Celta Vigo – Villarreal

La Liga

21:00

Getafe – Cadiz

La Liga

21:00

Granada – Real Madrid

La Liga

21:00

Levante – Athletic Bilbao

La Liga

21:00

Real Sociedad – Valencia

La Liga

21:00

Sevilla – Alaves

La Liga

21:00

Rayo Vallecano – Mallorca

La Liga

21:00

Elche – Betis

La Liga

21:00

Angers – Lorient

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Brest – Lens

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Clermont Foot – Nice

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Lyon – Marseille

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Metz – Bordeaux

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Monaco – Lille

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

PSG – Nantes

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Rennes – Montpellier

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Strasbourg – Reims

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Troyes – Saint-Etienne

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:30

Pisa – Benevento

Serie B

  • VeikkausTV
21:45

Genoa – AS Roma

Serie A

22 marras

maanantai

19:30

Verona – Empoli

Serie A

20:00

IFK Norrköping – Djurgården

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Örebro SK – Kalmar FF

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Östersunds FK – Mjällby

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Sønderjyske – AaB

Tanskan Superliiga

21:45

Torino – Udinese

Serie A

23 marras

tiistai

19:45

Dynamo Kyiv – Bayern München

Champions League

19:45

Villarreal – Manchester United

Champions League

22:00

Barcelona – Benfica

Champions League

22:00

Young Boys – Atalanta

Champions League

22:00

Sevilla – Wolfsburg

Champions League

22:00

Lille – Salzburg

Champions League

22:00

Chelsea – Juventus

Champions League

22:00

Malmö FF – Zenit

Champions League

24 marras

keskiviikko

17:30

Spartak Moskva – Napoli

Eurooppa-liiga

19:45

Besiktas – Ajax

Champions League

19:45

Inter – Shakhtar Donetsk

Champions League

22:00

Manchester City – PSG

Champions League

22:00

Club Brugge – RB Leipzig

Champions League

22:00

Atletico Madrid – AC Milan

Champions League

22:00

Liverpool – FC Porto

Champions League

22:00

Sporting CP – Borussia Dortmund

Champions League

22:00

FC Sheriff – Real Madrid

Champions League

25 marras

torstai

17:30

Kairat Almaty – Basel

Konferenssi-liiga

19:30

Ruotsi – Suomi

Naisten MM-kisat (MM-karsinta)

19:45

HJK – Alashkert FC

Konferenssi-liiga

19:45

FK Crvena Zvezda – Ludogorets Razgrad

Eurooppa-liiga

19:45

Galatasaray – Marseille

Eurooppa-liiga

19:45

Lokomotiv Moskva – Lazio

Eurooppa-liiga

19:45

Bayer Leverkusen – Celtic

Eurooppa-liiga

19:45

Betis – Ferencvaros

Eurooppa-liiga

19:45

Dinamo Zagreb – Genk

Eurooppa-liiga

19:45

Rapid Wien – West Ham

Eurooppa-liiga

19:45

FC Midtjylland – Braga

Eurooppa-liiga

19:45

Slavia Praha – Feyenoord

Konferenssi-liiga

19:45

Maccabi Haifa – Union Berlin

Konferenssi-liiga

19:45

Slovan Bratislava – PAOK Thessaloniki FC

Konferenssi-liiga

19:45

Lincoln Red Imps FC – FC København

Konferenssi-liiga

19:45

Rennes – Vitesse

Konferenssi-liiga

19:45

Mura – Tottenham

Konferenssi-liiga

19:45

Qarabag FK – Omonia Nicosia

Konferenssi-liiga

22:00

Rangers – Sparta Praha

Eurooppa-liiga

22:00

Brøndby IF – Lyon

Eurooppa-liiga

22:00

PSV Eindhoven – Sturm Graz

Eurooppa-liiga

22:00

Monaco – Real Sociedad

Eurooppa-liiga

22:00

Leicester City – Legia Warszawa

Eurooppa-liiga

22:00

Olympiakos – Fenerbahce

Eurooppa-liiga

22:00

Eintracht Frankfurt – Royal Antwerp

Eurooppa-liiga

22:00

Maccabi Tel Aviv – LASK

Konferenssi-liiga

22:00

Flora Tallinn – Partizan Belgrad

Konferenssi-liiga

22:00

Anorthosis – Gent

Konferenssi-liiga

22:00

AS Roma – Zorya

Konferenssi-liiga

22:00

Bodø/Glimt – CSKA Sofia

Konferenssi-liiga

22:00

Jablonec – AZ Alkmaar

Konferenssi-liiga

22:00

Randers FC – CFR Cluj

Konferenssi-liiga

26 marras

perjantai

20:00

Helsingør – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

20:00

Lyngby – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

20:00

AGF – Silkeborg

Tanskan Superliiga

21:30

VfB Stuttgart – Mainz 05

Bundesliiga

21:45

Cagliari – Salernitana

Serie A

22:15

Moreirense – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
27 marras

lauantai

13:45

Hvidovre – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

14:30

Arsenal – Newcastle

Valioliiga

16:00

Vendsyssel FF – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

16:00

Empoli – Fiorentina

Serie A

16:00

Sampdoria – Verona

Serie A

16:00

Östers IF – Akropolis IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Vasalunds IF – Örgryte IS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

IFK Värnamo – Norrby IF

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Helsingborgs IF – Västerås SK

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

GAIS – GIF Sundsvall

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

AFC Eskilstuna – Landskrona BoIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Falkenbergs FF – IK Brage

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Trelleborgs FF – Jönköpings Södra

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Wolfsburg – Borussia Dortmund

Bundesliiga

16:30

Hertha Berlin – Augsburg

Bundesliiga

16:30

Köln – Borussia Mönchengladbach

Bundesliiga

16:30

Bochum – Freiburg

Bundesliiga

16:30

Greuther Fürth – Hoffenheim

Bundesliiga

17:00

Crystal Palace – Aston Villa

Valioliiga

17:00

Liverpool – Southampton

Valioliiga

17:00

Norwich – Wolverhampton

Valioliiga

17:30

Famalicao – Portimonense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
19:00

Juventus – Atalanta

Serie A

19:30

Brighton – Leeds United

Valioliiga

19:30

Bayern München – Arminia Bielefeld

Bundesliiga

20:00

Arouca – Boavista

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

Venezia – Inter

Serie A

22:30

Belenenses – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
28 marras

sunnuntai

13:30

Udinese – Genoa

Serie A

15:00

Esbjerg fB – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

15:00

OB Odense – FC Nordsjælland

Tanskan Superliiga

15:00

Viborg – Sønderjyske

Tanskan Superliiga

16:00

AC Horsens – Hobro

Tanskan 1. divisioona

16:00

Brentford – Everton

Valioliiga

16:00

Burnley – Tottenham

Valioliiga

16:00

Leicester City – Watford

Valioliiga

16:00

Manchester City – West Ham

Valioliiga

16:00

AC Milan – Sassuolo

Serie A

16:00

Spezia – Bologna

Serie A

16:00

Degerfors – IFK Norrköping

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Djurgården – Varbergs BoIS FC

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

IFK Göteborg – Östersunds FK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:30

Eintracht Frankfurt – Union Berlin

Bundesliiga

17:00

Brøndby IF – Randers FC

Tanskan Superliiga

17:30

Maritimo – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:30

Chelsea – Manchester United

Valioliiga

18:30

RB Leipzig – Bayer Leverkusen

Bundesliiga

18:30

Halmstads BK – Hammarby

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Kalmar FF – Malmö FF

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

AS Roma – Torino

Serie A

19:00

AaB – FC København

Tanskan Superliiga

20:00

Marseille – Troyes

Ligue 1

  • VeikkausTV
20:00

Sporting CP – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:00

Bordeaux – Brest

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Lens – Angers

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Lille – Nantes

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Lorient – Rennes

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Monaco – Strasbourg

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Montpellier – Lyon

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Nice – Metz

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Reims – Clermont Foot

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:00

Saint-Etienne – PSG

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:45

Napoli – Lazio

Serie A

22:30

FC Porto – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
29 marras

maanantai

20:00

Vejle Boldklub – FC Midtjylland

Tanskan Superliiga

20:00

Elfsborg – AIK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

IK Sirius – Häcken

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Mjällby – Örebro SK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
22:15

Estoril – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
30 marras

tiistai

19:30

Atalanta – Venezia

Serie A