TVMatsit.com TVMatsit.com

Laji

  • 26 to
  • 27 tänään
  • 28 la
  • 29 su
  • 30 ma
  • 1 ti
  • 2 ke
  • 3 to
  • 4 pe
  • 5 la
  • 6 su
  • 7 ma
  • 8 ti
  • 9 ke
  • Eilen
  • Tänään
  • Huomenna
  • su 29
  • ma 30
  • ti 1
  • ke 2
  • to 3
  • pe 4
  • la 5
  • su 6
  • ma 7
  • ti 8
  • ke 9
26 marras

Eilen, torstai

12:00

Alfred Dunhill Championship - 1. kierros

European Tour

16:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
16:25

Rytmisen voimistelun EM-kisat, Kiova

Rytmisen voimistelun EM-kilpailut

18:00

Torpedo – Jokerit

KHL

18:30

Alppihiihdon maailmancup, Lech/Zurs

Alppihiihdon naisten maailmancup

18:30

Sport – JYP

Liiga

19:30

Viborg – Silkeborg

Tanskan 1. divisioona

19:30

Detroit Lions – Houston Texans

NFL

19:45

MOL-Pick Szeged – Elverum

EHF Mens Champions League

19:45

HC Motor – RK Zagreb

EHF Mens Champions League

19:45

Paris Handball – Porto Sofarma

EHF Mens Champions League

19:55

Braga – Leicester City

Eurooppa-liiga

19:55

Sparta Prague – Celtic

Eurooppa-liiga

19:55

Maccabi Tel Aviv – Villarreal

Eurooppa-liiga

19:55

Qarabag FK – Sivasspor

Eurooppa-liiga

19:55

CSKA Moscow – Feyenoord

Eurooppa-liiga

19:55

Gent – FK Crvena Zvezda

Eurooppa-liiga

19:55

Slovan Liberec – Hoffenheim

Eurooppa-liiga

19:55

LASK – Royal Antwerp

Eurooppa-liiga

19:55

Wolfsberger AC – Dinamo Zagreb

Eurooppa-liiga

19:55

AEK Athens – Zorya

Eurooppa-liiga

19:55

PFC CSKA-Sofia – Young Boys

Eurooppa-liiga

19:55

Molde – Arsenal

Eurooppa-liiga

19:55

Lille – AC Milan

Eurooppa-liiga

20:00

Rhein-Neckar Löwen – HSG Wetzlar

Käsipallon Bundesliiga

20:00

Växjo – Malmö

SHL

20:00

HV 71 – Linköping

SHL

21:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
  • Eurosport 2
21:00

Alba Berlin – Khimki

Koripallon Euroliiga

21:45

Barcelona – THW Kiel

EHF Mens Champions League

22:00

CFR Cluj – AS Roma

Eurooppa-liiga

22:00

Nice – Slavia Prague

Eurooppa-liiga

22:00

Standard Liege – Lech Poznan

Eurooppa-liiga

22:00

PSV Eindhoven – PAOK Thessaloniki FC

Eurooppa-liiga

22:00

Granada – Omonia Nicosia

Eurooppa-liiga

22:00

Napoli – Rijeka

Eurooppa-liiga

22:00

AZ Alkmaar – Real Sociedad

Eurooppa-liiga

22:00

Tottenham – Ludogorets Razgrad

Eurooppa-liiga

22:00

Dundalk – Rapid Wien

Eurooppa-liiga

22:00

Bayer Leverkusen – Hapoel Beer Sheva

Eurooppa-liiga

22:00

Rangers – Benfica

Eurooppa-liiga

23:30

Dallas Cowboys – Washington Redskins

NFL

03:20

Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens

NFL

27 marras

Tänään, perjantai

Päivän aiemmat ottelut
08:10

Taitoluistelun GP, Osaka

Taitoluistelun GP

10:00

Skeletonin maailmancup, Sigulda | Naiset

Skeletonin naisten maailmancup

11:00

Alfred Dunhill Championship - 2. kierros

European Tour

11:55

Yhdistetyn maailmancup, Ruka | Mäkiosuus

Yhdistetyn miesten maailmancup

12:00

Taitoluistelun GP, Osaka | Miesten lyhytohjelma

Taitoluistelun GP

13:00

Formula 1, Barhain | 1. Vapaat harjoitukset

Formula 1

13:25

Hiihdon maailmancup, Ruka | Miesten ja naisten sprintit

Hiihdon miesten maailmancup

14:30

Koripallon EM-karsintaa | Hollanti - Ruotsi

EM-karsinta

15:00

Darts | Players Championship

World Series of Darts

15:00

Skeletonin maailmancup, Sigulda | Miehet

Skeletonin miesten maailmancup

15:55

Yhdistetyn maailmancup, Ruka | 5 km:n hiihto-osuus

Yhdistetyn miesten maailmancup

17:00

Formula 1, Barhain | 2. Vapaat harjoitukset

Formula 1

17:25

Rytmisen voimistelun EM-kisat, Kiova

Rytmisen voimistelun EM-kilpailut

17:45

Mäkihypyn maailmancup, Rukan karsintakilpailu

Mäkihypyn maailmancup

18:30

Nurmon Jymy N – LiigaPloki N

Naiset Mestaruusliiga

18:30

IPK – Hermes

Mestis

18:30

Classic – Oilers

F-liiga

18:30

Jokipojat – KeuPa HT

Mestis

18:30

Peliitat – SaPKo

Mestis

18:30

TuTo – K-Vantaa

Mestis

18:30

RoKi – Hokki

Mestis

18:30

SaiPa – Ilves

Liiga

18:30

KalPa – Pelicans

Liiga

18:30

JYP – TPS

Liiga

18:30

Tappara – Lukko

Liiga

18:30

Ässät – Jukurit

Liiga

18:30

Red Star Kunlun – Sibir Novosibirsk

KHL

19:00

Alppihiihdon maailmancup, Lech Zuers

Alppihiihdon miesten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
19:30

FC Helsingoer – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

19:30

Koripallon EM-karsintaa | Liettua – Tanska

EM-karsinta

20:00

Kolding IF – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

20:00

Randers FC – OB

Tanskan Superliiga

21:00

Panathinaikos – Bayern München

Koripallon Euroliiga

21:00

Darts | Players Championship

World Series of Darts

21:30

Wolfsburg – Werder Bremen

Bundesliiga

21:45

Brentford – QPR

Championship

21:55

Tranmere Rovers – Brackley Town

FA Cup

22:00

Crystal Palace – Newcastle

Valioliiga

22:00

Strasbourg – Rennes

Ligue 1

22:00

Valladolid – Levante

La Liga

28 marras

Huomenna, lauantai

08:20

Taitoluistelun GP, Osaka

Taitoluistelun GP

10:00

Rattikelkkailun maailmancup, Sigulda | Naiset

Rattikelkkailun naisten maailmancup

10:30

Hiihdon maailmancup, Ruka | Naisten 10 km (p)

Hiihdon naisten maailmancup

11:05

Formula 2, Bahrain | lauantain osakilpailu

Formula 2

12:00

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten normaalimatka

Ampumahiihdon miesten maailmancup

12:00

Alfred Dunhill Championship - 3. kierros

European Tour

12:05

Yhdistetyn maailmancup, Ruka | Mäkiosuus

Yhdistetyn miesten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
  • YLE TV1
12:30

Taitoluistelun GP, Osaka

Taitoluistelun GP

13:00

Formula 1, Barhain | 3. Vapaat harjoitukset

Formula 1

13:30

Salavat UFA – SKA Pietari

KHL

13:40

Hiihdon maailmancup, Ruka | Miesten 15 km (p)

Hiihdon miesten maailmancup

14:00

Skive – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

14:30

Brighton – Liverpool

Valioliiga

14:30

Kokkolan Tiikerit – Vantaa Ducks

Mestaruusliiga

14:30

Morecambe – Solihull Moors

FA Cup

14:30

Reading – Bristol City

Championship

15:00

HB Koege – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

15:00

JyPK – VIFK, Kansallisen liigan karsintaottelu

Kansallinen liiga

15:00

Elche – Cadiz

La Liga

15:00

Rattikelkkailun maailmancup, Sigulda | Miehet

Rattikelkkailun miesten maailmancup

15:00

Darts | Players Championship

World Series of Darts

15:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 2
15:15

Ampumahiihdon maailmancup. Kontiolahti | Naisten normaalimatka

Ampumahiihdon naisten maailmancup

15:55

Rytmisen voimistelun EM-kisat, Kiova

Rytmisen voimistelun EM-kilpailut

16:00

Sassuolo – Inter

Serie A

16:00

Formula 1, Barhain | Aika-ajot

Formula 1

16:00

Celtic – Ross County

Scottish Cup

16:00

Toulouse – Niort

Ligue 2

16:00

Grenoble – Paris FC

Ligue 2

16:30

Vitjaz – Jokerit

KHL

16:30

Sveitsi – Serbia, koripallon EM-karsinta

EM-karsinta

16:30

VfB Stuttgart – Bayern München

Bundesliiga

16:30

Augsburg – Freiburg

Bundesliiga

16:30

Union Berlin – Eintracht Frankfurt

Bundesliiga

16:30

RB Leipzig – Arminia Bielefeld

Bundesliiga

16:30

Borussia Dortmund – Köln

Bundesliiga

16:55

Yhdistetyn maailmancup, Ruka | Hiihto-osuus

Yhdistetyn miesten maailmancup

17:00

OrPo N – Puijo N

Naiset Mestaruusliiga

17:00

Hermes – RoKi

Mestis

17:00

Viking – Start

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
17:00

Manchester City – Burnley

Valioliiga

17:00

Hokki – IPK

Mestis

17:00

Forssan Palloseura – Kiekko-Espoo

Mestis

17:00

SaPKo – Ketterä

Mestis

17:00

KeuPa HT – Peliitat

Mestis

17:00

Karelian Hurmos – Hurrikaani-Loimaa

Mestaruusliiga

17:00

SaVo – Akaa

Mestaruusliiga

17:00

FC Midtjylland – AaB Aalborg

Tanskan Superliiga

17:00

Portsmouth – King's Lynn Town

FA Cup

17:00

Sheffield Wednesday – Stoke

Championship

17:00

TPS – Ässät

Liiga

17:00

Lukko – Jukurit

Liiga

17:00

Kookoo – SaiPa

Liiga

17:00

Ilves – KalPa

Liiga

17:00

HPK – HIFK

Liiga

17:15

Valencia – Atletico Madrid

La Liga

17:25

Mäkihypyn maailmancup, Ruka

Mäkihypyn maailmancup

18:00

Wales – England

Autumn Nations cup

18:00

Marseille – Nantes

Ligue 1

18:00

Kärpät – Tappara

Liiga

18:30

TPS – Nurmon Jymy

F-liiga

18:30

Sport – Pelicans

Liiga

19:00

Benevento – Juventus

Serie A

19:00

Brann – Aalesund

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Brynäs – Färjestad

SHL

19:10

St. Mirren – Aberdeen

Scottish Cup

19:30

Everton – Leeds United

Valioliiga

19:30

Suomi - Georgia, EM-karsintaottelu

EM-karsinta

19:30

Borussia Mönchengladbach – Schalke 04

Bundesliiga

19:30

Huesca – Sevilla

La Liga

19:30

Peterborough United – Chorley

FA Cup

20:00

Santa Clara – FC Porto

Primeira Liga

20:00

MMA | Westlund vs Harila

MMA

20:30

Dubois vs Joyce

Nyrkkeily

20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
21:00

Darts | Players Championship

World Series of Darts

21:05
21:45

Atalanta – Verona

Serie A

22:00

West Bromwich Albion – Sheffield United

Valioliiga

22:00

PSG – Bordeaux

Ligue 1

22:00

Real Madrid – Alaves

La Liga

22:30

Sporting CP – Moreirense

Primeira Liga

04:00

Mike Tyson vs Roy Jones Jr

Nyrkkeily

29 marras

sunnuntai

07:15

Taitoluistelun GP, Osaka

Taitoluistelun GP

10:25

Yhdistetyn maailmancup, Ruka | Mäkiosuus

Yhdistetyn miesten maailmancup

11:25

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten pikakisa

Ampumahiihdon miesten maailmancup

11:40

Rytmisen voimistelun EM-kisat, Kiova

Rytmisen voimistelun EM-kilpailut

12:00

Alfred Dunhill Championship - 4. kierros

European Tour

12:00

Formula 2, Bahrain | sunnuntain osakilpailu

Formula 2

12:55

Hiihdon maailmancup, Ruka

Hiihdon naisten maailmancup

13:30

Lazio – Udinese

Serie A

13:30

Hiihdon maailmancup, Ruka

Hiihdon miesten maailmancup

14:00

Lyon – Reims

Ligue 1

14:00

Nottingham Forest – Swansea

Championship

14:30

Balingen-Weilstetten – SG Flensburg-Handewitt

Käsipallon Bundesliiga

14:30

FC Heidenheim – HSV

2. Bundesliiga

14:35

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Naisten pikakisa

Ampumahiihdon naisten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
14:45

Darts | Players Championship

World Series of Darts

15:00

Barcelona – Osasuna

La Liga

15:00

Rattikelkkailun maailmancup, Sigulda | Miehet

Rattikelkkailun miesten maailmancup

15:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
15:30

Bristol Rovers – Darlington

FA Cup

15:30

Shrewsbury Town – Oxford City

FA Cup

15:50

SC DHfK Leipzig – SC Magdeburg

Käsipallon Bundesliiga

15:55

Yhdistetyn maailmancup, Ruka

Yhdistetyn miesten maailmancup

16:00

Hobro – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

16:00

AC Milan – Fiorentina

Serie A

16:00

Southampton – Manchester United

Valioliiga

16:00

Lorient – Montpellier

Ligue 1

16:00

Metz – Brest

Ligue 1

16:00

Monaco – Nimes

Ligue 1

16:00

Irlanti – Georgia

Autumn Nations cup

16:00

Lens – Angers

Ligue 1

16:05

Formula 1, Barhain | Osakilpailu

Formula 1

16:30

Bayer Leverkusen – Hertha Berlin

Bundesliiga

16:30

Tanska – Tsekki

EM-karsinta

16:30

Mäkihypyn maailmancup, Ruka

Mäkihypyn maailmancup

16:45

Marine – Havant and Waterlooville

FA Cup

17:00

LP Vampula – LiigaPloki N

Naiset Mestaruusliiga

17:00

LP Kangasala N – Puijo N

Naiset Mestaruusliiga

17:00

LaSB – Tikkurilan Tiikerit

F-liiga

17:00

Loimu – VaLePa

Mestaruusliiga

17:00

Etta – Vantaa Ducks

Mestaruusliiga

17:15

Getafe – Athletic Bilbao

La Liga

18:00

Nice – Dijon

Ligue 1

18:30

Chelsea – Tottenham

Valioliiga

18:30

Sirius – Elfsborg

Allsvenskan

  • Dplay
18:30

Mjällby - Djurgården

Allsvenskan

  • Dplay
18:30

Häcken – Örebro

Allsvenskan

  • Dplay
18:30

Nurmon Jymy – Happee

F-liiga

19:00

Kristiansund BK – Stroemsgodset

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Bodoe/Glimt – Rosenborg

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Molde – FK Haugesund

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Mjoendalen – Stabaek

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Sandefjord – Odds Ballklubb

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

FC Nordsjaelland – AGF Aarhus

Tanskan Superliiga

19:00

Koripallon EM-karsintaa | Ruotsi – Kroatia

EM-karsinta

19:00

Falkirk – Rangers

Scottish Cup

19:00

Mainz 05 – Hoffenheim

Bundesliiga

19:30

Celta Vigo – Granada

La Liga

20:00

New England Patriots – Arizona Cardinals

NFL

20:00

Indianapolis Colts – Tennessee Titans

NFL

20:15

Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens

NFL

20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
21:00

Lyon – Reims

Ligue 1

21:00

Marseille – Nantes

Ligue 1

21:00

PSG – Bordeaux

Ligue 1

21:00

Strasbourg – Rennes

Ligue 1

21:00

Vaalerenga – Sarpsborg 08

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
21:00

Darts | Players Championship

World Series of Darts

21:15

Arsenal – Wolves

Valioliiga

21:45

Napoli – AS Roma

Serie A

22:00

Real Sociedad – Villarreal

La Liga

22:00

Saint-Etienne – Lille

Ligue 1

23:05

Los Angeles Rams – San Francisco 49ers

NFL

23:25

Tampa Bay Buccaneers – Kansas City Chiefs

NFL

03:20

Green Bay Packers – Chicago Bears

NFL

30 marras

maanantai

15:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
16:00

Sveitsi – Georgia

EM-karsinta

18:30

SKA Pietari – Jokerit

KHL

18:30

Pölkky Kuusamo N – HPK N

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Oilers – TPS

F-liiga

19:00

Serbia – Suomi

EM-karsinta

19:30

Leicester City – Fulham

Valioliiga

20:00

Bröndby IF – Lyngby

Tanskan Superliiga

20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
21:00

Maritimo – Benfica

Primeira Liga

21:45

Canvey Island – Boreham Wood

FA Cup

22:00

Betis – Eibar

La Liga

22:00

West Ham – Aston Villa

Valioliiga

03:15

Philadelphia Eagles – Seattle Seahawks

NFL

1 joulu

tiistai

14:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
16:00

Avangard Omsk – Ak Bars

KHL

18:00

WoVo N – HPK N

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Sport – Tappara

Liiga

18:30

Tampereen Pyrintö – UU-Korihait

Korisliiga

18:30

Lukko – HIFK

Liiga

18:30

Kärpät – Ilves

Liiga

18:30

HPK – SaiPa

Liiga

19:45

Fenix Toulouse Handball – Orlen Wisla Plock

EHF European League

19:45

HC Metalurg – Chekhovskie Medvedi

EHF European League

19:45

Kristianstad – TATRAN Presov

EHF European League

19:45

GOG – Grundfos Tatabanya

EHF European League

20:00

Paris FC – Sochaux

Ligue 2

20:00

Le Havre – Auxerre

Ligue 2

20:30

Pool | Mosconi Cup

Mosconi Cup

20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
21:30

Skotlanti – Suomi

European Championships

21:45

Fivers – Abanca Ademar León

EHF European League

21:45

Sporting CP – USAM Nimes

EHF European League

21:45

Nexe – SC Magdeburg

EHF European League

21:45

Montpellier HB – Alingsås HK

EHF European League

21:45

Rotherham United – Brentford

Championship

22:15

Barcelona – Valencia

Liga ACB

2 joulu

keskiviikko

10:00

European Tour | Dubai Championship

European Tour

14:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
18:30

LP Kangasala N – Kuortane

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Hokki – Hermes

Mestis

18:30

IPK – RoKi

Mestis

18:30

KeuPa HT – Ketterä

Mestis

18:30

SaPKo – Peliitat

Mestis

18:30

Jokerit – Salavat UFA

KHL

18:30

KooVee – Kiekko-Espoo

Mestis

18:30

Forssan Palloseura – K-Vantaa

Mestis

18:30

Karhu Basket – URA Basket

Korisliiga

18:30

Kataja – Kobrat

Korisliiga

18:30

Ässät – Kookoo

Liiga

18:30

Jukurit – JYP

Liiga

19:00

Odds Ballklubb – Stroemsgodset

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

FK Haugesund – Mjoendalen

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Aalesund – Sandefjord

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Start – Bodoe/Glimt

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:45

Aalborg Håndbold – Barcelona

EHF Mens Champions League

19:45

Telekom Veszprem – THW Kiel

EHF Mens Champions League

20:30

Pool | Mosconi Cup

Mosconi Cup

20:45

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
21:45

Bourg-en-Bresse – UR Venezia

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:45

Sheffield Wednesday – Reading

Championship

21:45

RK Zagreb – HBC Nantes

EHF Mens Champions League

22:15

Real Madrid – Saski Baskonia

Liga ACB

3 joulu

torstai

10:00

South African Open | 1. kierros

European Tour

14:00

South African Open | 1. kierros

European Tour

14:30

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten pikakisa

Ampumahiihdon miesten maailmancup

14:45

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
15:00

Rallin MM Monza - EK 1 - Live

Rallin MM

17:25

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Naisten pikakisa

Ampumahiihdon naisten maailmancup

18:30

TsSKA Moskova – Dinamo Minsk

KHL

18:30

KooVee – K-Vantaa

Mestis

18:30

Lukko – Sport

Liiga

18:30

Kärpät – HPK

Liiga

18:30

TPS – Jukurit

Liiga

19:55

AEK Athens – Braga

Eurooppa-liiga

19:55

Zorya – Leicester City

Eurooppa-liiga

19:55

AC Milan – Celtic

Eurooppa-liiga

19:55

Lille – Sparta Prague

Eurooppa-liiga

19:55

Sivasspor – Villarreal

Eurooppa-liiga

19:55

Royal Antwerp – Ludogorets Razgrad

Eurooppa-liiga

19:55

Feyenoord – Dinamo Zagreb

Eurooppa-liiga

19:55

Gent – Slovan Liberec

Eurooppa-liiga

19:55

FK Crvena Zvezda – Hoffenheim

Eurooppa-liiga

19:55

LASK – Tottenham

Eurooppa-liiga

19:55

Qarabag FK – Maccabi Tel Aviv

Eurooppa-liiga

20:00

Leksands – Brynäs

SHL

20:00

Esbjerg fB – Kolding IF

Tanskan 1. divisioona

20:45

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
  • Eurosport 2
21:00

LPGA | Volunteers Of America Classic | 1. kierros

LPGA

21:30

Brose Baskets – Wurzburg

Koripallon Bundesliga

22:00

AS Roma – Young Boys

Eurooppa-liiga

22:00

Arsenal – Rapid Wien

Eurooppa-liiga

22:00

Nice – Bayer Leverkusen

Eurooppa-liiga

22:00

Benfica – Lech Poznan

Eurooppa-liiga

22:00

Rangers – Standard Liege

Eurooppa-liiga

22:00

Granada – PSV Eindhoven

Eurooppa-liiga

22:00

Omonia Nicosia – PAOK Thessaloniki FC

Eurooppa-liiga

22:00

AZ Alkmaar – Napoli

Eurooppa-liiga

22:00

Real Sociedad – Rijeka

Eurooppa-liiga

22:00

Molde – Dundalk

Eurooppa-liiga

22:00

CFR Cluj – PFC CSKA-Sofia

Eurooppa-liiga

22:00

Slavia Prague – Hapoel Beer Sheva

Eurooppa-liiga

4 joulu

perjantai

12:00

South African Open | 2. kierros

European Tour

13:30

Rallin MM-sarjan osakilpailu, Monza | EK 4 - live

Rallin MM

14:45

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 2
16:00

Rallin MM-sarjan osakilpailu, Monza | EK 5 - live

Rallin MM

16:30

Mäkihypyn maailmancup, Nizhny Tagil | Karsinta

Mäkihypyn maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
17:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
17:50

Freestylen maailmancup, Ruka | Hypyt

Freestylen maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
18:30

LP Viesti N – Nurmon Jymy N

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Pölkky Kuusamo N – LP Vampula

Naiset Mestaruusliiga

18:30

RoKi – Hermes

Mestis

18:30

Puijo N – WoVo N

Naiset Mestaruusliiga

18:30

IPK – Hokki

Mestis

18:30

SaPKo – KeuPa HT

Mestis

18:30

Jokipojat – Peliitat

Mestis

18:30

Forssan Palloseura – TuTo

Mestis

18:30

Ilves – HIFK

Liiga

18:30

SaiPa – Tappara

Liiga

18:30

Kookoo – KalPa

Liiga

18:30

JYP – Ässät

Liiga

18:30

BC Nokia – Kouvot

Korisliiga

18:30

KTP Basket – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

20:00

HB Koege – FC Helsingoer

Tanskan 1. divisioona

20:00
20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
21:00

LPGA | Volunteers Of America Classic | 2. kierros

LPGA

21:30

Hertha Berlin – Union Berlin

Bundesliiga

22:00

Athletic Bilbao – Celta Vigo

La Liga

5 joulu

lauantai

10:00

Rallin MM Monza - EK 8 - live

Rallin MM

10:20

Ohjaskelkkailun maailmancup, Altenberg | Miesten parikisa

Ohjaskelkkailun miesten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
11:25

Alppihiihdon maailmancup, Val-d'Isere | miesten suurpujottelun 1. lasku

Alppihiihdon miesten maailmancup

12:00

South African Open | 3. kierros

European Tour

14:15

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten takaa-ajokisa

Ampumahiihdon miesten maailmancup

14:25

Alppihiihdon maailmancup, Val-d'Isere | miesten suurpujottelun 2. lasku

Alppihiihdon miesten maailmancup

14:30

Reading – Nottingham Forest

Championship

15:00

Fremad Amager – Viborg

Tanskan 1. divisioona

15:00

Levante – Getafe

La Liga

15:00

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
15:30

Rallim MM - Monza EK 11 - live

Rallin MM

16:00

Spezia – Lazio

Serie A

16:00

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Naisten viesti

Ampumahiihdon naisten maailmancup

16:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliiga

16:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

Bundesliiga

16:30

FC Köln – Wolfsburg

Bundesliiga

16:30

Arminia Bielefeld – Mainz 05

Bundesliiga

17:00

TuTo – Forssan Palloseura

Mestis

17:00

Hokki – RoKi

Mestis

17:00

Ketterä – SaPKo

Mestis

17:00

KeuPa HT – Jokipojat

Mestis

17:00

Chelsea – Leeds United

Valioliiga

17:00

Liverpool – Wolves

Valioliiga

17:00

Manchester City – Fulham

Valioliiga

17:00

Sheffield United – Leicester City

Valioliiga

17:00

Tottenham – Arsenal

Valioliiga

17:00

West Bromwich Albion – Crystal Palace

Valioliiga

17:00

West Ham – Manchester United

Valioliiga

17:00

LiigaPloki N – LP Vampula

Naiset Mestaruusliiga

17:00

Sarpsborg 08 – Kristiansund BK

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
17:00

KalPa – JYP

Liiga

17:00

Jukurit – Kärpät

Liiga

17:00

HPK – Ilves

Liiga

17:00

UU-Korihait – Lahti Basketball

Korisliiga

17:00

Salon Vilpas – Seagulls

Korisliiga

17:00

Lukko – Pelicans

Liiga

17:00

Loimu – Team Lakkapää

Mestaruusliiga

17:00

SaVo – Kokkolan Tiikerit

Mestaruusliiga

17:00

Akaa – Hurrikaani-Loimaa

Mestaruusliiga

17:00

Vantaa Ducks – Etta

Mestaruusliiga

17:00

Aston Villa – Newcastle

Valioliiga

17:00

Brighton – Southampton

Valioliiga

17:00

Burnley – Everton

Valioliiga

17:15

Sevilla – Real Madrid

La Liga

17:25

Mäkihypyn maailmancup, Nizhny Tagil | miesten kisa

Mäkihypyn maailmancup

18:30

Hermes – IPK

Mestis

18:30

Ässät – SaiPa

Liiga

18:30

Tappara – TPS

Liiga

18:30

Sport – HIFK

Liiga

19:00

Juventus – Torino

Serie A

19:00

Viking – Brann

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

LPGA | Volunteers Of America Classic | 3. kierros

LPGA

19:30

Atletico Madrid – Valladolid

La Liga

19:30

Bayern München – RB Leipzig

Bundesliiga

20:50

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
21:45

Inter – Bologna

Serie A

21:45

Joventut – Basket Zaragoza

Liga ACB

22:00

Cadiz – Barcelona

La Liga

6 joulu

sunnuntai

10:53

Alpphihiihdon maailmancup, Val d'Isere | Miesten suurpujottelun 1. kierros

Alppihiihdon miesten maailmancup

11:00

Rallin MM Monza - EK 15 - live

Rallin MM

13:00

Rallin MM Monza - Power Stage live

Rallin MM

13:45

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten viesti

Ampumahiihdon miesten maailmancup

13:50

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Miesten viesti

Ampumahiihdon miesten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
13:50

Alpphihiihdon maailmancup, Val d'Isere | Miesten suurpujottelun 2. kierros

Alppihiihdon miesten maailmancup

  • Eurosport Player
  • Eurosport 1
15:00

Puijo N – LP Viesti N

Naiset Mestaruusliiga

15:00

Fredericia – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

15:00

Granada – Huesca

La Liga

15:10

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Eurosport 2
16:00

Vendsyssel FF – Silkeborg

Tanskan 1. divisioona

16:00

Parma – Benevento

Serie A

16:00

AS Roma – Sassuolo

Serie A

16:15

Ampumahiihdon maailmancup, Kontiolahti | Naisten takaa-ajo

Ampumahiihdon naisten maailmancup

16:30

Werder Bremen – VfB Stuttgart

Bundesliiga

17:00

WoVo N – OrPo N

Naiset Mestaruusliiga

17:00

VaLePa – Etta

Mestaruusliiga

17:00

Hurrikaani-Loimaa – Team Lakkapää

Mestaruusliiga

17:00

Mäkihypyn maailmancup, Nizhny Tagil | miesten kisa

Mäkihypyn maailmancup

17:15

Osasuna – Betis

La Liga

18:00

Vaalerenga – Rosenborg

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Crotone – Napoli

Serie A

19:00

Odds Ballklubb – Stroemsgodset

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

FK Haugesund – Mjoendalen

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Aalesund – Sandefjord

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Start – Bodoe/Glimt

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Rosenborg – Molde

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
19:00

Schalke 04 – Bayer Leverkusen

Bundesliiga

19:00

LPGA | Volunteers Of America Classic | 4. kierros

LPGA

19:30

Villarreal – Elche

La Liga

19:30

Burgos – Real Madrid

Liga ACB

20:45

UK Championship

Snooker ranking event

  • Eurosport Player
  • Dplay
  • Eurosport 1
21:00

Bordeaux – Brest

Ligue 1

21:00

Dijon – Saint-Etienne

Ligue 1

21:00

Lille – Monaco

Ligue 1

21:00

Metz – Lyon

Ligue 1

21:00

Montpellier – PSG

Ligue 1

21:00

Nantes – Strasbourg

Ligue 1

21:00

Nimes – Marseille

Ligue 1

21:00

Reims – Nice

Ligue 1

21:00

Rennes – Lens

Ligue 1

21:00

Angers – Lorient

Ligue 1

21:00

Stabaek – Vaalerenga

Norjan Eliittisarja

  • Dplay
21:30

Bayern München – BG Goettingen

Koripallon Bundesliga

21:45

Sampdoria – AC Milan

Serie A

22:00

Alaves – Real Sociedad

La Liga

7 joulu

maanantai

18:30

Spartak Moskova – Jokerit

KHL

21:30

Hoffenheim – Augsburg

Bundesliiga

22:00

Eibar – Valencia

La Liga

8 joulu

tiistai

14:30

Sibir Novosibirsk – Vitjaz

KHL

16:30

CS Dinamo Bukarest – Füchse Berlin

EHF European League

18:00

Torpedo – TsSKA Moskova

KHL

18:30

Sport – TPS

Liiga

18:30

KalPa – SaiPa

Liiga

18:30

Tappara – Kärpät

Liiga

18:30

Kouvot – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

18:30

Kataja – KTP Basket

Korisliiga

18:30

Karhu Basket – Seagulls

Korisliiga

19:45

Chekhovskie Medvedi – HC Metalurg

EHF European League

19:45

Alingsås HK – Montpellier HB

EHF European League

19:45

Grundfos Tatabanya – GOG

EHF European League

19:45

Besiktas Aygaz – HC CSKA

EHF European League

19:45

Kadetten Schaffhausen – Rhein-Neckar Löwen

EHF European League

20:30

Ratiopharm Ulm – Buducnost

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
20:45

HC Eurofarm Pelister – Trimo Trebnje

EHF European League

21:00

Nanterre – ASP Promitheas

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:30

UR Venezia – Joventut

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:45

Abanca Ademar León – Fivers

EHF European League

21:45

Orlen Wisla Plock – Fenix Toulouse Handball

EHF European League

21:45

TATRAN Presov – Kristianstad

EHF European League

21:45

USAM Nimes – Sporting CP

EHF European League

21:45

SC Magdeburg – Nexe

EHF European League

21:45

Watford – Rotherham United

Championship

21:45

Millwall – QPR

Championship

21:45

Swansea – Bournemouth

Championship

21:45

Stoke – Cardiff

Championship

9 joulu

keskiviikko

16:00

Traktor Tsheljabinsk – Jokerit

KHL

18:00

Severstal Cherepovets – Dinamo Riga

KHL

18:00

Unics Kazan – Bourg-en-Bresse

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
18:00

Suomi – Serbia

Futsal MM-karsinta

18:30

Nurmon Jymy N – Kuortane

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Spartak Moskova – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

18:30

HC Sochi – Red Star Kunlun

KHL

18:30

Peliitat – Ketterä

Mestis

18:30

Forssan Palloseura – KooVee

Mestis

18:30

RoKi – IPK

Mestis

18:30

Hermes – Hokki

Mestis

18:30

Jokipojat – SaPKo

Mestis

18:30

Kookoo – HIFK

Liiga

18:30

JYP – HPK

Liiga

18:30

Ilves – TPS

Liiga

18:30

BC Nokia – URA Basket

Korisliiga

18:30

Salon Vilpas – Lahti Basketball

Korisliiga

18:30

UU-Korihait – Kobrat

Korisliiga

18:30

TuTo – Kiekko-Espoo

Mestis

19:30

Cedevita – Dolomiti Energia Trento

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
20:00

Mornar Bar – Metropolitans 92

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
20:00

Monaco – Virtus Bologna

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:00

Antwerp Giants – Lietkabelis

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:00

Basquet Club Andorra – Lokomotiv Kuban

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:30

Partizan – Bahcesehir Koleji

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:45

Basket Brescia – Unicaja

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
21:45

Preston – Middlesbrough

Championship

21:45

Norwich – Nottingham Forest

Championship

21:45

Bristol City – Blackburn Rovers

Championship

21:45

Brentford – Derby County

Championship

22:00

Gran Canaria – Bursaspor Basketball

Koripallon Euro Cup

  • Eurosport Player
Ei lähetyksiä valinnalle
    Mainos:
    Mainos:
    Mainos:
    Mainos: