TVMatsit.com TVMatsit.com

Laji

  • 24 su
  • 25 tänään
  • 26 ti
  • 27 ke
  • 28 to
  • 29 pe
  • 30 la
  • 31 su
  • 1 ma
  • 2 ti
  • 3 ke
  • 4 to
  • 5 pe
  • 6 la
  • Eilen
  • Tänään
  • Huomenna
  • ke 27
  • to 28
  • pe 29
  • la 30
  • su 31
  • ma 1
  • ti 2
  • ke 3
  • to 4
  • pe 5
  • la 6
24 loka

Eilen, sunnuntai

05:00

Seattle Kraken – Vancouver Canucks

NHL

06:00

LPGA Tour | BMW Ladies Championship

LPGA (4. kierros)

06:30

PGA Tour | Zozo Championship

PGA (4. kierros)

09:00

Kaukalopikaluistelun maailmancup | Peking

Kaukalopikaluistelun maailmancup

10:00

Admiral Vladivostok – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
10:00

Amur Habarovsk – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
10:10

Telinevoimistelun MM-kisat | telinekohtaiset finaalit

Telinevoimistelun MM

11:00

Alppihiihdon maailmancup, Sölden | miesten suurpujottelun 1. lasku

Alppihiihdon miesten maailmancup

11:45

Moto3 | Emilia-Romagna

MotoGP

12:00

WTA 500 | Moskova

WTA

13:00

Sulkapallo | VICTOR Denmark Open 2021

Sulkapallon BWF Tour

13:25

Moto2 | Emilia-Romagna

MotoGP

13:30

Atalanta – Udinese

Serie A

13:30

Real Madrid – Gran Canaria

Liga ACB

13:30

Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

European Tour | Mallorca Golf Open

European Tour

14:00

St. Mirren – Rangers

1-2

Skotlannin Valioliiga

14:00

Nice – Lyon

Ligue 1

  • VeikkausTV
14:00

Akropolis IF – Landskrona BoIS

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
14:00

Alppihiihdon maailmancup, Sölden | miesten suurpujottelun 2. lasku

Alppihiihdon miesten maailmancup

14:00

Barys Nur-Sultan – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Sandhausen – Werder Bremen

2-2

2. Bundesliiga

14:30

Salavat UFA – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
14:40

MotoGP | Emilia-Romagna

MotoGP

15:00

Silkeborg – OB Odense

Tanskan Superliiga

15:00

Pisa – Pordenone

Serie B

  • VeikkausTV
15:00

THW Kiel – SC Magdeburg

Käsipallon Bundesliiga

15:00
15:00

Sevilla – Levante

La Liga

15:00

Vendsyssel FF – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

15:00

Brøndby IF – FC København

Tanskan Superliiga

15:30

Etta – TUTO Volley

Mestaruusliiga

16:00

Lorient – Bordeaux

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Reims – Troyes

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

Rennes – Strasbourg

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:00

IK Brage – GIF Sundsvall

Superettan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

FC Kemi – JoSePa

Miesten Futsal-Liiga

16:00

Brentford – Leicester City

Valioliiga

16:00

West Ham – Tottenham

Valioliiga

16:00

Aalesund – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Bryne – Raufoss

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Grorud – Fredrikstad

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Fiorentina – Cagliari

Serie A

16:00

LaSB – Nurmon Jymy

F-liiga

16:00

HamKam – Ranheim

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Fraport Skyliners – Bayern München

Koripallon Bundesliga

16:00

Verona – Lazio

Serie A

16:00

Stjørdals Blink – Ull/Kisa

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Strømmen – Sogndal

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Åsane – KFUM

OBOS-ligaen

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Hammarby – Östersunds FK

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Elfsborg – IK Sirius

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Mjällby – IFK Göteborg

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
16:00

Nykøbing FC – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

16:00

Jokerit – Dinamo Riika

KHL

  • discovery+
16:00

Lens – Metz

Ligue 1

  • VeikkausTV
16:30

Köln – Bayer Leverkusen

Bundesliiga

17:00

Torpedo – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Randers FC – AGF

Tanskan Superliiga

17:00

Spartak Moskova – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
17:00

MXGP Motocross | Trentino

MXGP

17:00

Odense – Krim Mercator

EHF Womens Champions League

17:00

Loimu – SaVo

Mestaruusliiga

17:00

IK Sävehof – Kastamonu Belediyesi GSK

EHF Womens Champions League

17:00

GWD Minden – TBV Lemgo

Käsipallon Bundesliiga

17:00

CSM Bucuresti – RK Buducnost

EHF Womens Champions League

17:00

Steelers – Tikkurilan Tiikerit

F-liiga

17:00

SPV – Indians

F-liiga

17:00

EräViikingit – Happee

F-liiga

17:00

Karhut – Nokian KrP

F-liiga

17:00

LP Vampula – JymyVolley

Naiset Mestaruusliiga

17:15

Reggina – Parma

Serie B

  • VeikkausTV
17:15

Barcelona – Real Madrid

La Liga

17:30

Pacos de Ferreira – Arouca

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Monaco – Montpellier

Ligue 1

  • VeikkausTV
18:00

WTA 250 | Teneriffa

WTA

18:00

Kristiansund – Sarpsborg 08

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Strømsgodset – Bodø/Glimt

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Tromsø – Mjøndalen

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Rosenborg – Sandefjord

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

Vålerenga – Haugesund

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:00

OLS – Oilers

F-liiga

18:30

VfB Stuttgart – Union Berlin

Bundesliiga

18:30

Manchester United – Liverpool

Valioliiga

18:30

HJK – FC Inter

2-1

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

AIK – IFK Norrköping

1-0

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
18:30

Varbergs BoIS FC – Malmö FF

1-1

Allsvenskan

  • Eurosport Player
  • discovery+
19:00

Dynamo Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
19:00

FC Midtjylland – Sønderjyske

Tanskan Superliiga

19:00

AS Roma – Napoli

Serie A

19:00

W Series, Austin | Osakilpailu 2

W Series

19:30

Betis – Rayo Vallecano

La Liga

19:30

Unicaja – Barcelona

Liga ACB

20:00

Tennessee Titans – Kansas City Chiefs

NFL

20:00

Vizela – Benfica

0-1

Primeira Liga

20:00

Green Bay Packers – Washington Football Team

NFL

20:00

Boston Bruins – San Jose Sharks

NHL

20:00

Odd – Brann

3-3

Norjan Eliteserien

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:30

Bochum – Eintracht Frankfurt

2-0

Bundesliiga

21:00

Taitoluistelun GP | Las Vegas

Taitoluistelun GP

21:30

SPAL 2013 – Como

1-1

Serie B

  • VeikkausTV
21:30

Cup Series | Hollywood Casino 400

Nascar

21:45

Marseille – PSG

0-0

Ligue 1

  • VeikkausTV
21:45

Inter – Juventus

1-1

Serie A

22:00

Atletico Madrid – Real Sociedad

2-2

La Liga

22:00

Formula 1, USA:n GP | Osakilpailu

Formula 1

22:30

Portimonense – Estoril

0-2

Primeira Liga

  • VeikkausTV
23:00

Brooklyn Nets – Charlotte Hornets

NBA

23:25

Arizona Cardinals – Houston Texans

NFL

23:25

Tampa Bay Buccaneers – Chicago Bears

NFL

01:00

Minnesota Wild – Nashville Predators

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL

03:15

San Francisco 49ers – Indianapolis Colts

NFL

04:30

Taitoluistelun GP | Las Vegas

Taitoluistelun GP

25 loka

Tänään, maanantai

Päivän aiemmat ottelut
05:00

Vegas Golden Knights – New York Islanders

NHL

19:30

Avangard Omsk – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
20:00

IFK Värnamo – Falkenbergs FF

Live 0-1

Superettan · LeoVegas 1.75 | 3.60 | 4.40 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Örebro SK – Degerfors

Live 0-0

Allsvenskan · LeoVegas 3.05 | 3.70 | 2.20 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
02:00

Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

Ottawa Senators – Washington Capitals

NHL

02:00

Florida Panthers – Arizona Coyotes

NHL

02:00

NY Rangers – Calgary Flames

NHL

02:00

Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs

NHL

02:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL

03:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL

03:10

Seattle Seahawks – New Orleans Saints

NFL

26 loka

Huomenna, tiistai

05:30

LA Clippers – Portland Trail Blazers

NBA

12:00

Amur Habarovsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
12:30

Admiral Vladivostok – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Sibir Novosibirsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Salavat UFA – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
18:15

Suomi – Irlanti

Naisten MM-kisat (MM-karsinta)

18:30

IPK – Ketterä

Mestis

18:30

Jukurit – TPS

Liiga

18:30

Lukko – Kookoo

Liiga

19:00

AC Horsens – Vejle Boldklub

DBU-pokalen, Tanska

19:30

Vitjaz – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Red Star Kunlun – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30
19:30
19:30

Preussen Münster – Hertha Berlin

Saksan Cup · LeoVegas 7.50 | 4.40 | 1.37 LeoVegas

  • VeikkausTV
19:45

GOG – Riihimäen Cocks

EHF European League

19:45

Nexe – IK Sävehof

EHF European League

19:45

USAM Nimes – AEK Athens HC

EHF European League

19:45

Kadetten Schaffhausen – HC Eurofarm Pelister

EHF European League

19:45

Grundfos Tatabanya – Sporting CP

EHF European League

19:45

SC Magdeburg – PAUC Handball

EHF European League

19:45

Orlen Wisla Plock – Fenix Toulouse Handball

EHF European League

20:00

Trelleborgs FF – AFC Eskilstuna

Superettan · LeoVegas 1.89 | 3.65 | 3.45 LeoVegas

  • Eurosport Player
  • discovery+
20:00

Oskarshamn – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Malmö – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
21:00
21:45
21:45

Bayern München – EA7 Olimpia Milano

Koripallon Euroliiga

21:45

BM Logrono La Rioja – RK Gorenje Velenje

EHF European League

21:45

SL Benfica – Chekhovskie Medvedi

EHF European League

21:45

HBC Nantes – TBV Lemgo

EHF European League

21:45

Füchse Berlin – TATRAN Presov

EHF European League

21:45

Bidasoa Irun – Pfadi Winterthur

EHF European League

22:00
02:00

New Jersey Devils – Calgary Flames

NHL

02:00

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

NHL

02:30

Houston Astros – Atlanta Braves

Major League Baseball (Finaali, 1. ottelu)

03:00

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL

03:30

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL

27 loka

keskiviikko

05:00

Vancouver Canucks – Minnesota Wild

NHL

05:00

Anaheim Ducks – Winnipeg Jets

NHL

05:00

Utah Jazz – Denver Nuggets

NBA

05:00

Seattle Kraken – Montreal Canadiens

NHL

13:10

Rytmisen voimistelun MM | vanne- ja pallofinaalit

Rytmisen voimistelun MM

17:00

MXGP Motocross | Pietramurata

MXGP

18:30

SaiPa – Ilves

Liiga

18:30

Tappara – Sport

Liiga

18:30

Lentopallon Mestarien liiga | VaLePa - Benfica

Lentopallon Mestarien liiga

18:30

IFK Mariehamn – FC Lahti

Veikkausliiga (Haastajasarja)

18:30

FC Honka – AC Oulu

Veikkausliiga (Haastajasarja)

18:30

KTP – FC Haka

Veikkausliiga (Haastajasarja)

18:30

BC Nokia – Lahti Basketball

Korisliiga

18:30

Kataja Basket – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

18:30

Salon Vilpas – Bisons Loimaa

Korisliiga

18:30

Ilves – FC Inter

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

TPS – Karhut

F-liiga

18:30

SJK – KuPS

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

Classic – Steelers

F-liiga

18:30

HJK – HIFK

Veikkausliiga (Mestaruussarja)

18:30

Pölkky Kuusamo – WoVo

Naiset Mestaruusliiga

18:30

LP Kangasala – LP Vampula

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Hämeenlinnan Lentopallokerho – LP Viesti

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Ässät – Kookoo

Liiga

18:30

JYP – TPS

Liiga

18:30

Kärpät – Pelicans

Liiga

19:00

FC Nordsjælland – OB Odense

DBU-pokalen, Tanska

19:30

Dinamo Riika – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
19:30
19:30

Bayer Leverkusen – Karlsruher SC

Saksan Cup · LeoVegas 1.23 | 5.60 | 10.50 LeoVegas

  • VeikkausTV
19:30

Waldhof Mannheim – Union Berlin

Saksan Cup · LeoVegas 5.30 | 4.00 | 1.53 LeoVegas

  • VeikkausTV
19:45

MOL-Pick Szeged – Aalborg Håndbold

EHF Mens Champions League

19:45

Vive Kielce – Paris Handball

EHF Mens Champions League

20:00
20:00
20:00
20:45

AGF – Sønderjyske

DBU-pokalen, Tanska

21:45

Jahn Regensburg – Hansa Rostock

Saksan Cup · LeoVegas 2.06 | 3.45 | 3.15 LeoVegas

  • VeikkausTV
21:45

Vardar Skopje – THW Kiel

EHF Mens Champions League

21:45

RK Zagreb – Montpellier HB

EHF Mens Champions League

21:45

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

Saksan Cup · LeoVegas 6.75 | 4.40 | 1.40 LeoVegas

21:45

Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf

Saksan Cup · LeoVegas 2.40 | 3.30 | 2.70 LeoVegas

  • VeikkausTV
02:00

Florida Panthers – Boston Bruins

NHL

02:00

Washington Capitals – Detroit Red Wings

NHL

02:30

Chicago Blackhawks – Toronto Maple Leafs

NHL

02:30

New Orleans Pelicans – Atlanta Hawks

NBA

03:00

Houston Astros – Atlanta Braves

Major League Baseball (Finaali, 2. ottelu)

03:30

Dallas Stars – Vegas Golden Knights

NHL

28 loka

torstai

05:00

Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers

NHL

12:00

WTA 250 | Cluj-Napoca

WTA

12:00

Amur Habarovsk – Jokerit

KHL

  • discovery+
12:30

Admiral Vladivostok – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
13:00

WTA 250 | Courmayeur

WTA

13:10

Rytmisen voimistelun MM | keila- ja nauhafinaalit

Rytmisen voimistelun MM

15:30

Sibir Novosibirsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Peliitat – K-Vantaa

Mestis

18:30

Hermes – TuTo

Mestis

18:30

Hurrikaani-Loimaa – Etta

Mestaruusliiga

19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00
19:00

WTA 250 | Courmayeur

WTA

19:30

Severstal Cherepovets – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Frölunda HC – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Växjo – Malmö

SHL

  • VeikkausTV
20:00
20:00
20:00
20:00

European Tour | Nedbank Challenge

European Tour (1. kierros)

20:00
20:00

Rögle – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Luulaja – Färjestad

SHL

20:00

Timrå – Örebro HK

SHL

20:00

Oskarshamn – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
20:30

PGA Tour | Bermuda Championship

PGA (1. kierros)

21:00

Alba Berlin – Bayern München

Koripallon Euroliiga

22:30
02:00

Tampa Bay Lightning – Arizona Coyotes

NHL

02:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL

02:00

Pittsburgh Penguins – Calgary Flames

NHL

02:00

Philadelphia 76ers – Detroit Pistons

NBA

03:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

03:20

Arizona Cardinals – Green Bay Packers

NFL

29 loka

perjantai

05:00

Anaheim Ducks – Buffalo Sabres

NHL

05:00

Seattle Kraken – Minnesota Wild

NHL

05:00

Vancouver Canucks – Philadelphia Flyers

NHL

05:30

Los Angeles Kings – Winnipeg Jets

NHL

05:30

San Jose Sharks – Montreal Canadiens

NHL

10:50

Rytmisen voimistelun MM | joukkueiden 2-ottelu

Rytmisen voimistelun MM

13:00

WTA 250 | Courmayeur

WTA

14:00

WTA 250 | Cluj-Napoca

WTA

18:30

IPK – Hokki

Mestis

18:30

Ketterä – RoKi

Mestis

18:30

KeuPa HT – Forssan Palloseura

Mestis

18:30

K-Vantaa – JoKP

Mestis

18:30

TuTo – SaPKo

Mestis

18:30

TUTO Volley – Etta

Mestaruusliiga

18:30

Akaa – Vantaa Ducks

Mestaruusliiga

18:30

Seagulls – Kataja Basket

Korisliiga

18:30

KTP-Basket – Kauhajoki

Korisliiga

18:30

Ilves – Tappara

Liiga

18:30

Jukurit – Kärpät

Liiga

18:30

Oilers – EräViikingit

F-liiga

18:30

KalPa – HIFK

Liiga

18:30

Happee – Nurmon Jymy

F-liiga

18:30

Kookoo – SaiPa

Liiga

18:30

Pelicans – HPK

Liiga

19:00

WTA 250 | Courmayeur

WTA

19:00

Unics Kazan – Real Madrid

Koripallon Euroliiga

19:30

Avangard Omsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Hobro – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

20:00

Lyngby – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

22:15

Arouca – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
23:00

Taitoluistelun GP | Vancouver

Taitoluistelun GP

02:00

Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks

NHL

02:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

02:00

NY Rangers – Columbus Blue Jackets

NHL

02:00

Washington Capitals – Arizona Coyotes

NHL

03:00

Taitoluistelun GP | Vancouver

Taitoluistelun GP

03:00

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball (Finaali, 3. ottelu)

03:30

Dallas Stars – Ottawa Senators

NHL

30 loka

lauantai

05:30

LA Lakers – Cleveland Cavaliers

NBA

08:30

Rytmisen voimistelun MM | 4-ottelu

Rytmisen voimistelun EM-kilpailut

08:50

Pyöräily: Binche - Chimay - Binche

Pyöräily

  • Eurosport Player
10:00

Admiral Vladivostok – Jokerit

KHL

  • discovery+
10:00

Amur Habarovsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
12:30

Metallurg Magnitogorsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Brøndby IF – Køge

Tanskan Kvindeliga

14:30

Fulham – West Bromwich Albion

Championship