TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 24 su
  • 25 tänään
  • 26 ti
  • 27 ke
  • 28 to
  • 29 pe
  • 30 la
  • 31 su
  • 1 ma
  • 2 ti
  • 3 ke
  • 4 to
  • 5 pe
  • 6 la

VeikkausTV TV ja stream

Rahapeliyhtiö Veikkauksen 2010-11 lanseeraama live stream -kanava VeikkausTV on noussut viime vuosina merkittäväksi urheilutapahtumien esittäjäksi. VeikkausTV lähettää runsaasti jalkapallo, jääkiekkoa, koripalloa sekä raveja.
24 tammi

Eilen, sunnuntai

14:00

Bordeaux – Angers

2-1

Ligue 1

15:00

Osasuna – Granada

3-1

La Liga

16:00

Dijon – Strasbourg

1-1

Ligue 1

16:00

Metz – Nantes

2-0

Ligue 1

16:00

Nimes – Lorient - SIIRRETTY

Ligue 1

16:00

Reims – Brest

1-0

Ligue 1

16:00

Malmo – Luulaja

SHL

16:00

Lecce – Empoli

2-2

Serie B

  • VeikkausTV
17:00

Maritimo – Pacos de Ferreira

0-3

Primeira Liga

  • VeikkausTV
17:15

Elche – Barcelona

0-2

La Liga

18:00

Rennes – Lille

0-1

Ligue 1

19:30

Moreirense – Portimonense

2-2

Primeira Liga

  • VeikkausTV
19:30

Celta Vigo – Eibar

1-1

La Liga

22:00

Atletico Madrid – Valencia

3-1

La Liga

22:00

Saint-Etienne – Lyon

0-5

Ligue 1

22:00

Cremonese – SPAL 2013

1-1

Serie B

  • VeikkausTV
22:15

Famalicao – Vitoria de Guimaraes

0-1

Primeira Liga

  • VeikkausTV
25 tammi

Tänään, maanantai

16:30

Belenenses – Tondela

Live 61' 2-0

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Rio Ave – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Spartak Moskova – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Vitjaz – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Benfica – Nacional

Primeira Liga

  • VeikkausTV
22:00

Athletic Bilbao – Getafe

La Liga

22:00

Brescia – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
22:15

Farense – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
26 tammi

Huomenna, tiistai

11:00

Amur Habarovsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Sibir Novosibirsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Barys Nur-Sultan – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Växjo – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
21:45

Braga – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
23:15

Boavista – Sporting CP

Primeira Liga

  • VeikkausTV
27 tammi

keskiviikko

18:00

Lokomotiv Yaroslavl – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – TsSKA Moskova

KHL

19:30

Dinamo Riga – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Chievo Verona – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
28 tammi

torstai

11:00

Amur Habarovsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Barys Nur-Sultan – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Spartak Moskova – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Malmo – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Skellefteå – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Örebro HK – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
29 tammi

perjantai

18:00

Lokomotiv Yaroslavl – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Torpedo

KHL

19:30

Dinamo Riga – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
22:00

Lyon – Bordeaux

Ligue 1

30 tammi

lauantai

13:00

Barys Nur-Sultan – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Vicenza – Venezia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggina – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Reggiana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Chievo Verona – Pescara

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

SPAL 2013 – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pordenone Calcio – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Empoli – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cittadella – Cremonese

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Virtus Entella – Cosenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Ascoli Picchio FC 1898 – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
16:15

Linköping – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Frölunda HC – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Leksands – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Skellefteå – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
17:30

Nacional – Famalicao

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Montpellier – Lens

Ligue 1

18:30

Jokerit – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:00

Faerjestad – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Luulaja – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Växjo – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Tondela – Farense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
22:00

Marseille – Rennes

Ligue 1

22:30

Portimonense – Boavista

Primeira Liga

  • VeikkausTV
31 tammi

sunnuntai

09:00

Amur Habarovsk – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Nice – Saint-Etienne

Ligue 1

16:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

16:00

Angers – Nimes

Ligue 1

16:00

Brest – Metz

Ligue 1

16:00

Lorient – PSG

Ligue 1

16:00

Strasbourg – Reims

Ligue 1

16:10

Dinamo Minsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Vitoria de Guimaraes – Maritimo

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Lille – Dijon

Ligue 1

18:30

Luulaja – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
22:00

Nantes – Monaco

Ligue 1

1 helmi

maanantai

15:30

Barys Nur-Sultan – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Torpedo – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Santa Clara – Belenenses

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:00

FC Porto – Rio Ave

Primeira Liga

  • VeikkausTV
21:45

Moreirense – Braga

Primeira Liga

  • VeikkausTV
23:30

Sporting CP – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
2 helmi

tiistai

11:00

Amur Habarovsk – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Severstal Cherepovets – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
18:30

TsSKA Moskova – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Avangard Omsk – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Leksands – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Linköping – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
22:15

Gil Vicente – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

  • VeikkausTV
3 helmi

keskiviikko

16:00

Metallurg Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Benfica – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Belenenses – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Pacos de Ferreira – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Famalicao – Moreirense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Braga – Portimonense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Maritimo – Sporting CP

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Rio Ave – Nacional

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Farense – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Boavista – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Torpedo – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Red Star Kunlun – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – Jokerit

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Reims – Angers

Ligue 1

20:00

Rennes – Lorient

Ligue 1

20:00

Strasbourg – Brest

Ligue 1

20:00

Bordeaux – Lille

Ligue 1

20:00

Metz – Montpellier

Ligue 1

22:00

Monaco – Nice

Ligue 1

22:00

PSG – Nimes

Ligue 1

22:00

Saint-Etienne – Nantes

Ligue 1

22:00

Dijon – Lyon

Ligue 1

22:00

Lens – Marseille

Ligue 1

4 helmi

torstai

16:00

Salavat UFA – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Faerjestad – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Växjo – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Malmo – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Örebro HK – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Skellefteå – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
5 helmi

perjantai

14:30

Sibir Novosibirsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Metallurg Magnitogorsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Torpedo – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Severstal Cherepovets – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Red Star Kunlun – Jokerit

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Vitjaz – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

HC Sochi – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
6 helmi

lauantai

16:00

Lecce – Ascoli Picchio FC 1898

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Salernitana – Chievo Verona

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Brescia – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggiana – Virtus Entella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Frosinone – Venezia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cosenza – SPAL 2013

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Pisa

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pordenone Calcio – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Monza – Empoli

Serie B

  • VeikkausTV
16:15

Djurgården – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Linköping – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Malmo – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Luulaja – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
16:15

HV 71 – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Leksands – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Oskarshamn – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
7 helmi

sunnuntai

13:30

Salavat UFA – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Traktor Tsheljabinsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Metallurg Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Red Star Kunlun – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Severstal Cherepovets – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

SKA Pietari – Jokerit

KHL

  • VeikkausTV
16:00

HC Sochi – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riga – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Rio Ave – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Gil Vicente – Sporting CP

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Pacos de Ferreira – Portimonense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Braga – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Farense – Moreirense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Belenenses – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Maritimo – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Benfica – Famalicao

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Boavista – Nacional

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:30

HV 71 – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
18:30

Faerjestad – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
9 helmi

tiistai

16:00

SPAL 2013 – Pordenone Calcio

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Empoli – Pescara

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Vicenza – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Ascoli Picchio FC 1898 – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Venezia – Cremonese

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cittadella – Cosenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Lecce – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Chievo Verona – Reggiana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggina – Virtus Entella

Serie B

  • VeikkausTV
18:00

Avangard Omsk – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
11 helmi

torstai

20:00

Brynäs – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
13 helmi

lauantai

16:00

Cosenza – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Monza – Pisa

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Salernitana – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Virtus Entella – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

SPAL 2013 – Empoli

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pordenone Calcio – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Brescia – Chievo Verona

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggiana – Ascoli Picchio FC 1898

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – Venezia

Serie B

  • VeikkausTV
14 helmi

sunnuntai

14:00

Metallurg Magnitogorsk – Jokerit

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Sporting CP – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Portimonense – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Famalicao – Belenenses

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Moreirense – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Vitoria de Guimaraes – Rio Ave

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Nacional – Farense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Tondela – Maritimo

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Santa Clara – Braga

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

FC Porto – Boavista

Primeira Liga

  • VeikkausTV
16 helmi

tiistai

11:00

Amur Habarovsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Sibir Novosibirsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Barys Nur-Sultan – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Red Star Kunlun – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Severstal Cherepovets – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

TsSKA Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:30

TsSKA Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riga – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riga – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Frölunda HC – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Leksands – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Örebro HK – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Luulaja – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
17 helmi

keskiviikko

23:45

Vitoria de Guimaraes – Farense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18 helmi

torstai

11:00

Amur Habarovsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Sibir Novosibirsk – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Barys Nur-Sultan – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Salavat UFA – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Torpedo – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Severstal Cherepovets – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
18:30

TsSKA Moskova – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Vitjaz – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Skellefteå – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Faerjestad – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Linköping – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
20 helmi

lauantai

09:00

Amur Habarovsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
13:30

Salavat UFA – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Torpedo – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

TsSKA Moskova – Dinamo Riga

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Jokerit – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Empoli

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Brescia – Cremonese

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Lecce – Cosenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Chievo Verona – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Frosinone – Pescara

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Venezia – Virtus Entella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Vicenza – SPAL 2013

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Ascoli Picchio FC 1898 – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cittadella – Reggiana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggina – Pordenone Calcio

Serie B

  • VeikkausTV
16:10

Dinamo Minsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
16:15

Malmo – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Frölunda HC – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Skellefteå – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Örebro HK – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Örebro HK – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Faerjestad – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Faerjestad – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Oskarshamn – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Oskarshamn – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Luulaja – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Luulaja – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
21 helmi

sunnuntai

13:00

Barys Nur-Sultan – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
13:00

Barys Nur-Sultan – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Avtomobilist Jekaterinburg – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Avtomobilist Jekaterinburg – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Sporting CP – Portimonense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Maritimo – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Pacos de Ferreira – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Gil Vicente – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Farense – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Belenenses – Nacional

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Rio Ave – Famalicao

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Braga – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Boavista – Moreirense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
22 helmi

maanantai

18:00

Red Star Kunlun – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Red Star Kunlun – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
23 helmi

tiistai

14:00

Traktor Tsheljabinsk – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Traktor Tsheljabinsk – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Dynamo Moskova – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Dynamo Moskova – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Severstal Cherepovets – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Severstal Cherepovets – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riga – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riga – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Frölunda HC – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Frölunda HC – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Linköping – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Linköping – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Leksands – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Leksands – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
25 helmi

torstai

16:00

Traktor Tsheljabinsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Lokomotiv Yaroslavl – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Ak Bars – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Red Star Kunlun – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Spartak Moskova – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Avangard Omsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
18:30

HC Sochi – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riga – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
20:00

Växjo – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Luulaja – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Örebro HK – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Faerjestad – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Malmo – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
27 helmi

lauantai

14:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Metallurg Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Metallurg Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Monza – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Monza – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cosenza – Chievo Verona

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cosenza – Chievo Verona

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Virtus Entella – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Virtus Entella – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pordenone Calcio – Ascoli Picchio FC 1898

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pordenone Calcio – Ascoli Picchio FC 1898

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

HC Sochi – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
16:00

HC Sochi – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Ak Bars – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

SKA Pietari – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

SKA Pietari – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Red Star Kunlun – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Red Star Kunlun – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Reggiana – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggiana – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggiana – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

SPAL 2013 – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

SPAL 2013 – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

SPAL 2013 – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Empoli – Venezia

Serie B

  • VeikkausTV
16:15

Linköping – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Linköping – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Linköping – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Frölunda HC – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Frölunda HC – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Frölunda HC – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Malmo – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Malmo – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Malmo – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Leksands – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Leksands – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
16:15

Leksands – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riga – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riga – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riga – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Rögle – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Rögle – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Rögle – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Växjo – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Växjo – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Växjo – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Brynäs – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Brynäs – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
19:00

Brynäs – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
28 helmi

sunnuntai

18:00

Tondela – Gil Vicente

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

FC Porto – Sporting CP

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Benfica – Rio Ave

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Famalicao – Farense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Portimonense – Maritimo

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Nacional – Braga

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Moreirense – Belenenses

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Santa Clara – Pacos de Ferreira

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Vitoria de Guimaraes – Boavista

Primeira Liga

  • VeikkausTV
2 maalis

tiistai

16:00

Brescia – Cosenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Lecce – Virtus Entella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Salernitana – SPAL 2013

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Venezia – Reggiana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Chievo Verona – Pordenone Calcio

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Ascoli Picchio FC 1898 – Pisa

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cittadella – Pescara

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Frosinone – Monza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Reggina – Empoli

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Vicenza – Cremonese

Serie B

  • VeikkausTV
20:00

Örebro HK – Malmo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Faerjestad – Växjo

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

HV 71 – Frölunda HC

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Djurgården – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Skellefteå – Luulaja

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Leksands

SHL

  • VeikkausTV
4 maalis

torstai

20:00

Luulaja – Örebro HK

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Malmo – Faerjestad

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Frölunda HC – Skellefteå

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Oskarshamn – Djurgården

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Leksands – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Linköping – Rögle

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Växjo – HV 71

SHL

  • VeikkausTV
5 maalis

perjantai

21:00

FC Emmen – Sparta Rotterdam

Eredivisie

  • VeikkausTV
6 maalis

lauantai

16:00

Reggiana – Lecce

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cosenza – Frosinone

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Empoli – Cittadella

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Venezia – Brescia

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Virtus Entella – Ascoli Picchio FC 1898

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Chievo Verona – Vicenza

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Monza – Pordenone Calcio

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pescara – SPAL 2013

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Cremonese – Salernitana

Serie B

  • VeikkausTV
16:00

Pisa – Reggina

Serie B

  • VeikkausTV
16:15

Örebro HK – Brynäs

SHL

  • VeikkausTV
17:30

Feyenoord – VVV-Venlo

Eredivisie

  • VeikkausTV
19:45

FC Twente – Willem II

Eredivisie

  • VeikkausTV
21:00

SC Heerenveen – ADO Den Haag

Eredivisie

  • VeikkausTV
22:00

RKC Waalwijk – FC Utrecht

Eredivisie

  • VeikkausTV
7 maalis

sunnuntai

18:00

Braga – Vitoria de Guimaraes

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Sporting CP – Santa Clara

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Belenenses – Benfica

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Pacos de Ferreira – Nacional

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Maritimo – Moreirense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Gil Vicente – FC Porto

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Portimonense – Tondela

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Rio Ave – Farense

Primeira Liga

  • VeikkausTV
18:00

Boavista – Famalicao

Primeira Liga

  • VeikkausTV
9 maalis

tiistai

20:00

Rögle – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Rögle – Oskarshamn

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
20:00

Brynäs – Linköping

SHL

  • VeikkausTV
    Mainos:
    Mainos:
    Mainos:
    Mainos:
    Annons