TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 27 ma
  • 28 tänään
  • 29 ke
  • 30 to
  • 1 pe
  • 2 la
  • 3 su
  • 4 ma
  • 5 ti
  • 6 ke
  • 7 to
  • 8 pe
  • 9 la
  • 10 su

MM-kisat TV ja stream

Jalkapallon MM-karsinnat 2022 pelataan vuoden 2021 aikana. Euroopan jalkapalloliiton UEFA:n MM-karsintoihin osallistuu 55 maata. Maat jaetaan 10 eri lohkoon, joista lohkovoittajat selviytyvät suoraan Qatarissa järjestettävään MM-turnaukseen.

8 loka

perjantai

21:45

Tšekki – Wales

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E) · LeoVegas 1.68 | 3.50 | 5.20 LeoVegas

21:45

Viro – Valko-Venäjä

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Gibraltar – Montenegro

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Latvia – Hollanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G) · LeoVegas 25.00 | 8.50 | 1.09 LeoVegas

21:45

Turkki – Norja

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G) · LeoVegas 2.07 | 3.40 | 3.35 LeoVegas

21:45

Kypros – Kroatia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Malta – Slovenia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Venäjä – Slovakia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H) · LeoVegas 1.76 | 3.45 | 4.70 LeoVegas

21:45

Saksa – Romania

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J) · LeoVegas 1.12 | 8.50 | 19.00 LeoVegas

21:45

Islanti – Armenia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J) · LeoVegas 1.61 | 3.55 | 6.00 LeoVegas

21:45

Liechtenstein – Pohjois-Makedonia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

9 loka

lauantai

16:00

Liettua – Bulgaria

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

16:00

Kazakhstan – Bosnia ja Hertsegovina

MM-kisat (MM-karsinta, lohko D)

19:00

Azerbaidžan – Irlanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

19:00

Georgia – Kreikka

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

19:00

Ruotsi – Kosovo

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B) · LeoVegas 1.36 | 4.80 | 7.50 LeoVegas

19:00

Skotlanti – Israel

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Luxemburg – Serbia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Sveitsi – Pohjois-Irlanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Färsaaret – Itävalta

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Andorra – Englanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Unkari – Albania

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Puola – San Marino

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

11 loka

maanantai

21:45

Valko-Venäjä – Tšekki

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Viro – Wales

MM-kisat (MM-karsinta, lohko E)

21:45

Latvia – Turkki

MM-kisat

21:45

Hollanti – Gibraltar

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Norja – Montenegro

MM-kisat (MM-karsinta, lohko G)

21:45

Kroatia – Slovakia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Kypros – Malta

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Slovenia – Venäjä

MM-kisat (MM-karsinta, lohko H)

21:45

Islanti – Liechtenstein

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Pohjois-Makedonia – Saksa

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

21:45

Romania – Armenia

MM-kisat (MM-karsinta, lohko J)

12 loka

tiistai

17:00

Kazakstan – Suomi

MM-kisat

21:45

Portugali – Luxemburg

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Serbia – Azerbaidžan

MM-kisat (MM-karsinta, lohko A)

21:45

Kosovo – Georgia

MM-kisat

21:45

Ruotsi – Kreikka

MM-kisat (MM-karsinta, lohko B)

21:45

Bulgaria – Pohjois-Irlanti

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Liettua – Sveitsi

MM-kisat (MM-karsinta, lohko C)

21:45

Ukraina – Bosnia ja Hertsegovina

MM-kisat (MM-karsinta, lohko D)

21:45

Tanska – Itävalta

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Färsaaret – Skotlanti

MM-kisat

21:45

Israel – Moldova

MM-kisat (MM-karsinta, lohko F)

21:45

Albania – Puola

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

Englanti – Unkari

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

21:45

San Marino – Andorra

MM-kisat (MM-karsinta, lohko I)

13 marras

lauantai

16:00

Bosnia ja Hertsegovina – Suomi

MM-kisat

16 marras

tiistai

21:45

Suomi – Ranska

MM-kisat