TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 1 su
  • 2 tänään
  • 3 ti
  • 4 ke
  • 5 to
  • 6 pe
  • 7 la
  • 8 su
  • 9 ma
  • 10 ti
  • 11 ke
  • 12 to
  • 13 pe
  • 14 la

Pesäpallo TV ja stream

1 elo

Eilen, sunnuntai

16:00

Hyvinkään Tahko – Koskenkorvan Urheilijat

Miesten Superpesis

16:00

Roihuttaret – Joensuun Maila

Naisten Superpesis

17:00

Imatran Pallo-Veikot – Kouvolan Pallonlyöjät

Miesten Superpesis

17:00

Fera – Siilinjärven Pesis

Naisten Superpesis

17:00

Siilinjärven Pesis – Kankaanpään Maila

Miesten Superpesis

17:00

Kempeleen Kiri – Haminan Palloilijat

Miesten Superpesis

17:00

Manse PP – Kiteen Pallo-90

Miesten Superpesis

17:00

Lapuan Virkiä – Seinäjoen Maila-Jussit

Naisten Superpesis

2 elo

Tänään, maanantai

18:00

Sotkamon Jymy – Vimpelin Veto

Miesten Superpesis

18:30

Pesä Ysit – Hyvinkään Tahko

Naisten Superpesis

3 elo

Huomenna, tiistai

18:00

Joensuun Maila – Siilinjärven Pesis

Miesten Superpesis

18:00

Koskenkorvan Urheilijat – Manse PP

Miesten Superpesis

18:00

Kankaanpään Maila – Imatran Pallo-Veikot

Miesten Superpesis

18:00

Kouvolan Pallonlyöjät – Hyvinkään Tahko

Miesten Superpesis

18:00

Pattijoen Urheilijat – Kiteen Pallo-90

Miesten Superpesis

18:00

Seinäjoen JymyJussit – Kempeleen Kiri

Miesten Superpesis

18:30

Kempeleen Kiri – Seinäjoen Maila-Jussit

Naisten Superpesis

4 elo

keskiviikko

18:00

Kirittäret – Pesäkarhut

Naisten Superpesis

18:00

Mynämäen Vesa – Fera

Naisten Superpesis

18:00

Pesä Ysit – Lapuan Virkiä

Naisten Superpesis

18:00

Siilinjärven Pesis – Joensuun Maila

Naisten Superpesis

5 elo

torstai

18:00

Kempeleen Kiri – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

18:00

Vimpelin Veto – Koskenkorvan Urheilijat

Miesten Superpesis

18:00

Roihuttaret – Lapuan Virkiä

Naisten Superpesis

18:00

Seinäjoen Maila-Jussit – Manse PP

Naisten Superpesis

18:00

Kiteen Pallo-90 – Joensuun Maila

Miesten Superpesis

18:00

Manse PP – Seinäjoen JymyJussit

Miesten Superpesis

18:00

Sotkamon Jymy – Kouvolan Pallonlyöjät

Miesten Superpesis

18:00

Hyvinkään Tahko – Kempeleen Kiri

Naisten Superpesis

8 elo

sunnuntai

17:00

Imatran Pallo-Veikot – Haminan Palloilijat

Miesten Superpesis

9 elo

maanantai

18:00

Hyvinkään Tahko – Manse PP

Miesten Superpesis

10 elo

tiistai

18:00

Kempeleen Kiri – Pesäkarhut

Naisten Superpesis

18:00

Manse PP – Pesä Ysit

Naisten Superpesis

18:00

Seinäjoen Maila-Jussit – Kirittäret

Naisten Superpesis

18:00

Kankaanpään Maila – Haminan Palloilijat

Miesten Superpesis

18:00

Siilinjärven Pesis – Imatran Pallo-Veikot

Miesten Superpesis

18:00

Sotkamon Jymy – Seinäjoen JymyJussit

Miesten Superpesis

18:00

Vimpelin Veto – Joensuun Maila

Miesten Superpesis

11 elo

keskiviikko

18:00

Kempeleen Kiri – Kiteen Pallo-90

Miesten Superpesis

18:00

Manse PP – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

18:00

Lapuan Virkiä – Joensuun Maila

Naisten Superpesis

18:00

Siilinjärven Pesis – Pesäkarhut

Naisten Superpesis

18:00

Fera – Hyvinkään Tahko

Naisten Superpesis

12 elo

torstai

18:00

Hyvinkään Tahko – Sotkamon Jymy

Miesten Superpesis

18:00

Joensuun Maila – Vimpelin Veto

Miesten Superpesis

18:00

Koskenkorvan Urheilijat – Kouvolan Pallonlyöjät

Miesten Superpesis

13 elo

perjantai

18:00

Haminan Palloilijat – Sotkamon Jymy

Miesten Superpesis

18:00

Siilinjärven Pesis – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

18:00

Seinäjoen JymyJussit – Imatran Pallo-Veikot

Miesten Superpesis

18:00

Fera – Kirittäret

Naisten Superpesis

18:00

Roihuttaret – Mynämäen Vesa

Naisten Superpesis

18:00

Pesä Ysit – Seinäjoen Maila-Jussit

Naisten Superpesis

14 elo

lauantai

13:00

Joensuun Maila – Seinäjoen Maila-Jussit

Naisten Superpesis

15:00

Hyvinkään Tahko – Siilinjärven Pesis

Naisten Superpesis

16:00

Vimpelin Veto – Hyvinkään Tahko

Miesten Superpesis

16:00

Kouvolan Pallonlyöjät – Kempeleen Kiri

Miesten Superpesis

16:00

Manse PP – Kempeleen Kiri

Naisten Superpesis

17:00

Joensuun Maila – Kankaanpään Maila

Miesten Superpesis

15 elo

sunnuntai

16:00

Roihuttaret – Siilinjärven Pesis

Naisten Superpesis

16:00

Kirittäret – Mynämäen Vesa

Naisten Superpesis

17:00

Imatran Pallo-Veikot – Kempeleen Kiri

Miesten Superpesis

17:00

Kiteen Pallo-90 – Kankaanpään Maila

Miesten Superpesis

17:00

Manse PP – Haminan Palloilijat

Miesten Superpesis

17:00

Pattijoen Urheilijat – Seinäjoen JymyJussit

Miesten Superpesis

17:00

Siilinjärven Pesis – Koskenkorvan Urheilijat

Miesten Superpesis

17:00

Fera – Manse PP

Naisten Superpesis

18:00

Pesäkarhut – Kempeleen Kiri

Naisten Superpesis

16 elo

maanantai

17:30

Lapuan Virkiä – Hyvinkään Tahko

Naisten Superpesis

17 elo

tiistai

17:30

Haminan Palloilijat – Manse PP

Miesten Superpesis

17:30

Hyvinkään Tahko – Siilinjärven Pesis

Miesten Superpesis

17:30

Koskenkorvan Urheilijat – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

17:30

Kouvolan Pallonlyöjät – Vimpelin Veto

Miesten Superpesis

18:30

Pesä Ysit – Fera

Naisten Superpesis

18 elo

keskiviikko

17:30

Sotkamon Jymy – Joensuun Maila

Miesten Superpesis

17:30

Kankaanpään Maila – Kempeleen Kiri

Miesten Superpesis

17:30

Pesä Ysit – Roihuttaret

Naisten Superpesis

17:30

Seinäjoen Maila-Jussit – Mynämäen Vesa

Naisten Superpesis

17:30

Siilinjärven Pesis – Kirittäret

Naisten Superpesis

17:30

Joensuun Maila – Manse PP

Naisten Superpesis

17:30

Kempeleen Kiri – Lapuan Virkiä

Naisten Superpesis

18:00

Hyvinkään Tahko – Seinäjoen JymyJussit

Miesten Superpesis

19 elo

torstai

17:30

Vimpelin Veto – Imatran Pallo-Veikot

Miesten Superpesis

20 elo

perjantai

17:30

Haminan Palloilijat – Kankaanpään Maila

Miesten Superpesis

17:30

Kempeleen Kiri – Koskenkorvan Urheilijat

Miesten Superpesis

17:30

Kouvolan Pallonlyöjät – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

17:30

Seinäjoen JymyJussit – Kiteen Pallo-90

Miesten Superpesis

17:30

Siilinjärven Pesis – Sotkamon Jymy

Miesten Superpesis

17:30

Mynämäen Vesa – Pesä Ysit

Naisten Superpesis

17:30

Pesäkarhut – Kirittäret

Naisten Superpesis

21 elo

lauantai

15:00

Fera – Joensuun Maila

Naisten Superpesis

15:00

Seinäjoen Maila-Jussit – Siilinjärven Pesis

Naisten Superpesis

16:00

Imatran Pallo-Veikot – Pattijoen Urheilijat

Miesten Superpesis

16:00

Manse PP – Lapuan Virkiä

Naisten Superpesis

16:00

Roihuttaret – Kempeleen Kiri

Naisten Superpesis

22 elo

sunnuntai

16:00

Sotkamon Jymy – Haminan Palloilijat

Miesten Superpesis

17:00

Kankaanpään Maila – Hyvinkään Tahko

Miesten Superpesis

17:00

Kiteen Pallo-90 – Kempeleen Kiri

Miesten Superpesis

17:00

Manse PP – Koskenkorvan Urheilijat

Miesten Superpesis

17:00

Siilinjärven Pesis – Vimpelin Veto

Miesten Superpesis

17:00

Seinäjoen JymyJussit – Kouvolan Pallonlyöjät

Miesten Superpesis

17:00

Mynämäen Vesa – Joensuun Maila

Naisten Superpesis

17:00

Pesä Ysit – Kempeleen Kiri

Naisten Superpesis

17:00

Pesäkarhut – Seinäjoen Maila-Jussit

Naisten Superpesis

17:00

Hyvinkään Tahko – Fera

Naisten Superpesis

17:00

Kirittäret – Roihuttaret

Naisten Superpesis

23 elo

maanantai

17:30

Joensuun Maila – Imatran Pallo-Veikot

Miesten Superpesis

24 elo

tiistai

17:30

Haminan Palloilijat – Seinäjoen JymyJussit

Miesten Superpesis

17:30

Manse PP – Vimpelin Veto

Miesten Superpesis

17:30

Pattijoen Urheilijat – Sotkamon Jymy

Miesten Superpesis

17:30

Kempeleen Kiri – Siilinjärven Pesis

Miesten Superpesis

17:30

Koskenkorvan Urheilijat – Kankaanpään Maila

Miesten Superpesis

17:30

Kouvolan Pallonlyöjät – Kiteen Pallo-90

Miesten Superpesis