TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 27 ke
  • 28 tänään
  • 29 pe
  • 30 la
  • 31 su
  • 1 ma
  • 2 ti
  • 3 ke
  • 4 to
  • 5 pe
  • 6 la
  • 7 su
  • 8 ma
  • 9 ti

Korisliiga TV ja stream

Korisliigan eli miesten koripallon pääsarjan otteluita voi kaudella 2019-20 katsoa Elisa Viihde Sportin välityksellä. Elisa Viihde Sport esittää kaikki runkosarjan sekä pudotuspelien ottelut. Korisliigan kausi alkaa lokakuun alussa ja mestari on selvillä toukokuun puolivälissä.
27 tammi

Eilen, keskiviikko

18:30

Kouvot – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

18:30

Kataja – KTP Basket

Korisliiga

18:30

Karhu Basket – Seagulls

Korisliiga

18:30

BC Nokia – URA Basket

Korisliiga

18:30

Salon Vilpas – Lahti Basketball

Korisliiga

18:30

UU-Korihait – Kobrat

Korisliiga

29 tammi

Huomenna, perjantai

18:30

Kataja – Salon Vilpas

Korisliiga

30 tammi

lauantai

17:00

Kobrat – URA Basket

Korisliiga

2 helmi

tiistai

18:30

Kobrat – Salon Vilpas

Korisliiga

3 helmi

keskiviikko

18:30

URA Basket – Kouvot

Korisliiga

18:30

Seagulls – BC Nokia

Korisliiga

18:30

Lahti Basketball – Karhu Basket

Korisliiga

18:30

Tampereen Pyrintö – Kataja

Korisliiga

5 helmi

perjantai

18:30

Kouvot – Kobrat

Korisliiga

18:30

Salon Vilpas – UU-Korihait

Korisliiga

6 helmi

lauantai

17:00

BC Nokia – KTP Basket

Korisliiga

9 helmi

tiistai

18:30

KTP Basket – Seagulls

Korisliiga

18:30

Kobrat – Lahti Basketball

Korisliiga

10 helmi

keskiviikko

18:30

UU-Korihait – Kouvot

Korisliiga

18:30

Kataja – URA Basket

Korisliiga

18:30

UU-Korihait – Kobrat

Korisliiga

18:30

Salon Vilpas – BC Nokia

Korisliiga

24 helmi

keskiviikko

18:30

KTP Basket – Karhu Basket

Korisliiga

27 helmi

lauantai

17:00

BC Nokia – Karhu Basket

Korisliiga

17:00

Seagulls – Kataja

Korisliiga

17:00

Kobrat – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

17:00

URA Basket – UU-Korihait

Korisliiga

1 maalis

maanantai

18:30

Lahti Basketball – KTP Basket

Korisliiga

2 maalis

tiistai

18:30

Salon Vilpas – Seagulls

Korisliiga

5 maalis

perjantai

18:30

Salon Vilpas – URA Basket

Korisliiga

18:30

UU-Korihait – Seagulls

Korisliiga

18:30

KTP Basket – Kobrat

Korisliiga

6 maalis

lauantai

17:00

Karhu Basket – Kouvot

Korisliiga

17:00

BC Nokia – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

17:00

Kataja – Lahti Basketball

Korisliiga

9 maalis

tiistai

18:30

Kouvot – BC Nokia

Korisliiga

18:30

URA Basket – Karhu Basket

Korisliiga

18:30

Seagulls – Salon Vilpas

Korisliiga

18:30

Lahti Basketball – UU-Korihait

Korisliiga

18:30

Kobrat – Kataja

Korisliiga

18:30

Tampereen Pyrintö – KTP Basket

Korisliiga