TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 27 ma
  • 28 tänään
  • 29 ke
  • 30 to
  • 1 pe
  • 2 la
  • 3 su
  • 4 ma
  • 5 ti
  • 6 ke
  • 7 to
  • 8 pe
  • 9 la
  • 10 su

Tanskan 1. divisioona TV ja stream

1 loka

perjantai

19:30

Fredericia – Lyngby

Tanskan 1. divisioona

20:00

Hobro – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

2 loka

lauantai

14:00

Hvidovre – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

3 loka

sunnuntai

15:00

Vendsyssel FF – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

16:00

Nykøbing FC – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

4 loka

maanantai

20:00

Esbjerg fB – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

14 loka

torstai

20:00

Helsingør – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

15 loka

perjantai

20:00

Fremad Amager – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

16 loka

lauantai

14:30

HB Køge – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

15:00

Jammerbugt FC – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

17 loka

sunnuntai

15:00

Lyngby – Hobro

Tanskan 1. divisioona

16:00

AC Horsens – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

22 loka

perjantai

19:30

Hvidovre – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

20:00

Hobro – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

23 loka

lauantai

13:45

AC Horsens – Lyngby

Tanskan 1. divisioona

15:00

Esbjerg fB – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

24 loka

sunnuntai

15:00

Vendsyssel FF – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

16:00

Nykøbing FC – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

29 loka

perjantai

20:00

Hobro – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

30 loka

lauantai

13:45

Lyngby – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

15:00

Jammerbugt FC – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

31 loka

sunnuntai

15:00

Fredericia – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

15:00

Fremad Amager – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

1 marras

maanantai

19:30

HB Køge – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

5 marras

perjantai

20:00

Esbjerg fB – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

6 marras

lauantai

15:00

Nykøbing FC – Hobro

Tanskan 1. divisioona

16:00

Hvidovre – Lyngby

Tanskan 1. divisioona

7 marras

sunnuntai

15:00

Vendsyssel FF – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

16:00

AC Horsens – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

8 marras

maanantai

20:00

Helsingør – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

19 marras

perjantai

19:30

Hobro – Hvidovre

Tanskan 1. divisioona

20:00

HB Køge – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

20 marras

lauantai

13:45

Fremad Amager – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

14:00

Jammerbugt FC – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

21 marras

sunnuntai

15:00

Lyngby – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona

15:00

Fredericia – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

26 marras

perjantai

20:00

Helsingør – HB Køge

Tanskan 1. divisioona

20:00

Lyngby – Jammerbugt FC

Tanskan 1. divisioona

27 marras

lauantai

13:45

Hvidovre – Fredericia

Tanskan 1. divisioona

16:00

Vendsyssel FF – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

28 marras

sunnuntai

15:00

Esbjerg fB – Nykøbing FC

Tanskan 1. divisioona

16:00

AC Horsens – Hobro

Tanskan 1. divisioona

3 joulu

perjantai

19:30

Hobro – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

19:30

Fredericia – AC Horsens

Tanskan 1. divisioona

4 joulu

lauantai

14:00

HB Køge – Lyngby

Tanskan 1. divisioona

14:00

Jammerbugt FC – Fremad Amager

Tanskan 1. divisioona

5 joulu

sunnuntai

14:00

Hvidovre – Esbjerg fB

Tanskan 1. divisioona

16:00

Nykøbing FC – Vendsyssel FF

Tanskan 1. divisioona