TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 21 ma
  • 22 tänään
  • 23 ke
  • 24 to
  • 25 pe
  • 26 la
  • 27 su
  • 28 ma
  • 29 ti
  • 30 ke
  • 1 to
  • 2 pe
  • 3 la
  • 4 su

KHL TV ja stream

Viaplay sekä Viasatin jääkiekkokanavat esittävät kaikki Jokerien KHL-ottelut kaudella 2019-20. Jokerien pelien lisäksi Viaplay näyttää 5-7 KHL-peliä viikossa. Venäjän pääsarjaa pelataan elokuusta huhtikuuhun.
21 syys

Eilen, maanantai

19:00

Red Star Kunlun – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

19:10

Dinamo Minsk – Sibir Novosibirsk

KHL

19:30

TsSKA Moskova – Jokerit

KHL

22 syys

Tänään, tiistai

17:00

Traktor Tsheljabinsk – Severstal Cherepovets

KHL

17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Vitjaz

KHL

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan

KHL

17:30

Salavat UFA – HC Sochi

KHL

19:30

Neftekhimik Nizhnekamsk – Amur Habarovsk

KHL

19:30

Dinamo Riga – Torpedo

KHL

24 syys

torstai

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Vitjaz

KHL

17:00

Salavat UFA – Traktor Tsheljabinsk

KHL

19:00

Torpedo – Amur Habarovsk

KHL

19:30

TsSKA Moskova – Severstal Cherepovets

KHL

19:30

HC Sochi – Dynamo Moskova

KHL

25 syys

perjantai

17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Dinamo Minsk

KHL

19:30

SKA Pietari – Ak Bars

KHL

19:30

Avangard Omsk – Red Star Kunlun

KHL

19:30

Lokomotiv Yaroslavl – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

26 syys

lauantai

14:30

Salavat UFA – Vitjaz

KHL

17:00

Spartak Moskova – Amur Habarovsk

KHL

17:00

Dinamo Riga – Dynamo Moskova

KHL

27 syys

sunnuntai

15:00

Traktor Tsheljabinsk – Dinamo Minsk

KHL

17:00

Severstal Cherepovets – Ak Bars

KHL

17:00

Torpedo – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

17:30

Red Star Kunlun – Barys Nur-Sultan

KHL

18:30

Avangard Omsk – Metallurg Magnitogorsk

KHL

28 syys

maanantai

15:30

Sibir Novosibirsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

19:30

Spartak Moskova – Dynamo Moskova

KHL

29 syys

tiistai

19:00

Torpedo – Ak Bars

KHL

19:00

Avangard Omsk – Jokerit

KHL

19:00

Severstal Cherepovets – Dinamo Minsk

KHL

19:00

Red Star Kunlun – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:30

Dinamo Riga – TsSKA Moskova

KHL

19:30

Vitjaz – Barys Nur-Sultan

KHL

19:30

HC Sochi – Traktor Tsheljabinsk

KHL

30 syys

keskiviikko

15:00

Sibir Novosibirsk – SKA Pietari

KHL

17:30

Salavat UFA – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

1 loka

torstai

19:00

Severstal Cherepovets – Jokerit

KHL

19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Ak Bars

KHL

19:30

Avangard Omsk – Vitjaz

KHL

19:30

Dinamo Riga – Dinamo Minsk

KHL

19:30

Spartak Moskova – TsSKA Moskova

KHL

19:30

Dynamo Moskova – Traktor Tsheljabinsk

KHL

19:30

HC Sochi – Barys Nur-Sultan

KHL

2 loka

perjantai

12:00

Amur Habarovsk – SKA Pietari

KHL

15:30

Sibir Novosibirsk – Torpedo

KHL

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

3 loka

lauantai

17:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Salavat UFA

KHL

17:00

Vitjaz – Dinamo Riga

KHL

17:00

Lokomotiv Yaroslavl – Jokerit

KHL

4 loka

sunnuntai

10:00

Amur Habarovsk – Torpedo

KHL

14:00

Barys Nur-Sultan – SKA Pietari

KHL

17:00

TsSKA Moskova – Avangard Omsk

KHL

17:00

Dynamo Moskova – Red Star Kunlun

KHL

5 loka

maanantai

19:00

Ak Bars – Salavat UFA

KHL

19:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:30

HC Sochi – Dinamo Riga

KHL

6 loka

tiistai

12:00

Amur Habarovsk – Torpedo

KHL

15:30

Sibir Novosibirsk – Severstal Cherepovets

KHL

18:30

Jokerit – Spartak Moskova

KHL

19:30

TsSKA Moskova – Dynamo Moskova

KHL

19:30

Vitjaz – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

7 loka

keskiviikko

17:00

Traktor Tsheljabinsk – Red Star Kunlun

KHL

17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Barys Nur-Sultan

KHL

19:10

Dinamo Minsk – HC Sochi

KHL

19:30

SKA Pietari – Metallurg Magnitogorsk

KHL

8 loka

torstai

12:00

Amur Habarovsk – Severstal Cherepovets

KHL

17:30

Salavat UFA – Sibir Novosibirsk

KHL

19:30

Vitjaz – Ak Bars

KHL

19:30

Spartak Moskova – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

9 loka

perjantai

17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk

KHL

18:30

Jokerit – Dinamo Riga

KHL

19:10

Dinamo Minsk – Red Star Kunlun

KHL

19:30

SKA Pietari – HC Sochi

KHL

10 loka

lauantai

14:00

Barys Nur-Sultan – Severstal Cherepovets

KHL

14:30

Salavat UFA – TsSKA Moskova

KHL

17:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Ak Bars

KHL

17:00

Lokomotiv Yaroslavl – Dynamo Moskova

KHL

18:00

Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk

KHL

11 loka

sunnuntai

15:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Traktor Tsheljabinsk

KHL

17:10

Dinamo Minsk – Dinamo Riga

KHL

12 loka

maanantai

14:30

Salavat UFA – Barys Nur-Sultan

KHL

17:00

Metallurg Magnitogorsk – TsSKA Moskova

KHL

18:30

Jokerit – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

19:00

Torpedo – Sibir Novosibirsk

KHL

19:30

Vitjaz – Amur Habarovsk

KHL

19:30

SKA Pietari – Dynamo Moskova

KHL

19:30

Spartak Moskova – Red Star Kunlun

KHL

19:30

HC Sochi – Avangard Omsk

KHL

13 loka

tiistai

19:00

Ak Bars – Traktor Tsheljabinsk

KHL

14 loka

keskiviikko

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Avangard Omsk

KHL

18:30

Jokerit – TsSKA Moskova

KHL

19:00

Ak Bars – Amur Habarovsk

KHL

19:30

Vitjaz – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

19:30

Spartak Moskova – Barys Nur-Sultan

KHL

19:30

HC Sochi – SKA Pietari

KHL

19:30

Dinamo Riga – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

15 loka

torstai

19:00

Severstal Cherepovets – Traktor Tsheljabinsk

KHL

19:00

Red Star Kunlun – Salavat UFA

KHL

16 loka

perjantai

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

19:00

Torpedo – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

19:00

Ak Bars – Barys Nur-Sultan

KHL

19:30

TsSKA Moskova – SKA Pietari

KHL

19:30

HC Sochi – Amur Habarovsk

KHL

17 loka

lauantai

13:30

Sibir Novosibirsk – Jokerit

KHL

17:00

Dinamo Riga – Vitjaz

KHL

18:00

Avangard Omsk – Salavat UFA

KHL

18 loka

sunnuntai

15:00

Traktor Tsheljabinsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

17:00

TsSKA Moskova – Dynamo Moskova

KHL

17:00

Severstal Cherepovets – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

17:10

Dinamo Minsk – Spartak Moskova

KHL

19 loka

maanantai

12:00

Amur Habarovsk – Jokerit

KHL

15:30

Sibir Novosibirsk – Ak Bars

KHL

19:00

Red Star Kunlun – Torpedo

KHL

19:30

SKA Pietari – Vitjaz

KHL

19:30

Dinamo Riga – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:30

HC Sochi – Salavat UFA

KHL

20 loka

tiistai

19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Spartak Moskova

KHL

21 loka

keskiviikko

12:00

Amur Habarovsk – Ak Bars

KHL

15:30

Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

16:30

Barys Nur-Sultan – Jokerit

KHL

19:00

Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:00

Severstal Cherepovets – HC Sochi

KHL

19:30

Vitjaz – Salavat UFA

KHL

19:30

TsSKA Moskova – Torpedo

KHL

19:30

Dynamo Moskova – Dinamo Minsk

KHL

22 loka

torstai

19:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

19:30

SKA Pietari – Spartak Moskova

KHL

19:30

Avangard Omsk – Dinamo Riga

KHL

23 loka

perjantai

12:00

Amur Habarovsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

16:30

Barys Nur-Sultan – Ak Bars

KHL

19:00

Severstal Cherepovets – Metallurg Magnitogorsk

KHL

19:30

Vitjaz – HC Sochi

KHL

19:30

TsSKA Moskova – Dinamo Minsk

KHL

24 loka

lauantai

17:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

17:00

Dynamo Moskova – Dinamo Riga

KHL

18:00

Avangard Omsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

    Mainos:
    Mainos:
    Mainos: