TVMatsit.com TVMatsit.com
  • 27 ma
  • 28 tänään
  • 29 ke
  • 30 to
  • 1 pe
  • 2 la
  • 3 su
  • 4 ma
  • 5 ti
  • 6 ke
  • 7 to
  • 8 pe
  • 9 la
  • 10 su

KHL TV ja stream

Viaplay sekä Viasatin jääkiekkokanavat esittävät kaikki Jokerien KHL-ottelut kaudella 2020-21. Jokerien pelien lisäksi Viaplay näyttää 5-7 KHL-peliä viikossa. Venäjän pääsarjaa pelataan elokuusta huhtikuuhun.
27 syys

Eilen, maanantai

16:30

Barys Nur-Sultan – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Avangard Omsk – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Severstal Cherepovets – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Torpedo – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
19:10

Dinamo Minsk – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riika – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
28 syys

Tänään, tiistai

19:30

Red Star Kunlun – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – Spartak Moskova

KHL

  • discovery+
  • VeikkausTV
29 syys

Huomenna, keskiviikko

17:00

Salavat UFA – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Ak Bars

KHL

  • TV5
  • discovery+
19:10

Dinamo Minsk – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Avangard Omsk – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:30

SKA Pietari – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

TsSKA Moskova – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riika – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
30 syys

torstai

12:00

Amur Habarovsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Red Star Kunlun – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
1 loka

perjantai

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Salavat UFA – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

TsSKA Moskova – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Jokerit – Severstal Cherepovets

KHL

  • discovery+
  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
2 loka

lauantai

10:00

Admiral Vladivostok – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
10:00

Amur Habarovsk – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
13:00

Traktor Tsheljabinsk – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Red Star Kunlun – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
3 loka

sunnuntai

17:00

Ak Bars – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dynamo Moskova – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

SKA Pietari – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Spartak Moskova – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Lokomotiv Yaroslavl – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
17:00

HC Sochi – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
4 loka

maanantai

12:00

Amur Habarovsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
12:30

Admiral Vladivostok – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Sibir Novosibirsk – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Traktor Tsheljabinsk – Jokerit

KHL

  • discovery+
19:30

TsSKA Moskova – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
5 loka

tiistai

19:00

Ak Bars – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

SKA Pietari – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

HC Sochi – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
6 loka

keskiviikko

12:30

Admiral Vladivostok – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Sibir Novosibirsk – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
16:30

Barys Nur-Sultan – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Jokerit

KHL

  • discovery+
19:00

Dynamo Moskova – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
7 loka

torstai

12:00

Amur Habarovsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Ak Bars – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Severstal Cherepovets – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
8 loka

perjantai

15:30

Sibir Novosibirsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
16:30

Barys Nur-Sultan – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Salavat UFA – Jokerit

KHL

  • discovery+
19:30

HC Sochi – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
9 loka

lauantai

10:00

Amur Habarovsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avangard Omsk – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dynamo Moskova – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Torpedo – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Red Star Kunlun – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
10 loka

sunnuntai

14:00

Barys Nur-Sultan – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Salavat UFA – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
11 loka

maanantai

12:30

Admiral Vladivostok – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Torpedo – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Avangard Omsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
12 loka

tiistai

12:30

Admiral Vladivostok – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Salavat UFA – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • discovery+
19:10

Dinamo Minsk – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riika – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
13 loka

keskiviikko

17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

SKA Pietari – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:30

TsSKA Moskova – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
14 loka

torstai

17:00

Metallurg Magnitogorsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Sibir Novosibirsk

KHL

  • discovery+
19:10

Dinamo Minsk – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riika – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
15 loka

perjantai

17:00

Traktor Tsheljabinsk – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – SKA Pietari

KHL

  • discovery+
19:00

Torpedo – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

TsSKA Moskova – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Red Star Kunlun – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
16 loka

lauantai

17:00

Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Severstal Cherepovets – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Vitjaz – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
17 loka

sunnuntai

15:00

Metallurg Magnitogorsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
15:00

Traktor Tsheljabinsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Ak Bars – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Lokomotiv Yaroslavl – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
17:00

SKA Pietari – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
17:10

Dinamo Minsk – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
18 loka

maanantai

19:00

Torpedo – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

HC Sochi – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

TsSKA Moskova – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19 loka

tiistai

17:00

Traktor Tsheljabinsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Ak Bars – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Severstal Cherepovets – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
19:10

Dinamo Minsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
19:30

SKA Pietari – Jokerit

KHL

  • discovery+
19:30

Dinamo Riika – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
20 loka

keskiviikko

19:00

Torpedo – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

HC Sochi – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
21 loka

torstai

12:00

Amur Habarovsk – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Jokerit – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • discovery+
19:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
19:30

TsSKA Moskova – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
19:30

SKA Pietari – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
22 loka

perjantai

15:30

Sibir Novosibirsk – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
16:30

Barys Nur-Sultan – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Traktor Tsheljabinsk – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Ak Bars – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Severstal Cherepovets – Dinamo Riika

KHL

  • VeikkausTV
23 loka

lauantai

17:00

HC Sochi – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
24 loka

sunnuntai

10:00

Admiral Vladivostok – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
10:00

Amur Habarovsk – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
13:30

Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
14:00

Barys Nur-Sultan – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
14:30

Salavat UFA – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Jokerit – Dinamo Riika

KHL

  • discovery+
17:00

Torpedo – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dynamo Moskova – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Spartak Moskova – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
25 loka

maanantai

19:30

Avangard Omsk – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
26 loka

tiistai

12:00

Amur Habarovsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
12:30

Admiral Vladivostok – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Sibir Novosibirsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Salavat UFA – Severstal Cherepovets

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Vitjaz – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Red Star Kunlun – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
27 loka

keskiviikko

19:30

Dinamo Riika – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
28 loka

torstai

12:00

Amur Habarovsk – Jokerit

KHL

  • discovery+
12:30

Admiral Vladivostok – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
15:30

Sibir Novosibirsk – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Metallurg Magnitogorsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Lokomotiv Yaroslavl – Neftekhimik Nizhnekamsk

KHL

  • VeikkausTV
19:00

Severstal Cherepovets – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Spartak Moskova – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
29 loka

perjantai

19:00

Avangard Omsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dynamo Moskova – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
30 loka

lauantai

10:00

Admiral Vladivostok – Jokerit

KHL

  • discovery+
10:00

Amur Habarovsk – Barys Nur-Sultan

KHL

  • VeikkausTV
15:00

Metallurg Magnitogorsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
15:00

Traktor Tsheljabinsk – Ak Bars

KHL

  • VeikkausTV
15:00

Avtomobilist Jekaterinburg – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
17:00

HC Sochi – Torpedo

KHL

  • VeikkausTV
31 loka

sunnuntai

16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:10

Dinamo Minsk – Salavat UFA

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riika – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
1 marras

maanantai

14:30

Sibir Novosibirsk – Jokerit

KHL

  • discovery+
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Vitjaz

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Ak Bars – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
2 marras

tiistai

18:00

Severstal Cherepovets – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Torpedo – Lokomotiv Yaroslavl

KHL

  • VeikkausTV
18:10

Dinamo Minsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

SKA Pietari – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

TsSKA Moskova – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
3 marras

keskiviikko

15:30

Barys Nur-Sultan – Jokerit

KHL

  • discovery+
16:00

Salavat UFA – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Traktor Tsheljabinsk – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Ak Bars – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
18:30

HC Sochi – Red Star Kunlun

KHL

  • VeikkausTV
4 marras

torstai

16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Severstal Cherepovets – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

SKA Pietari – Spartak Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Torpedo – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
5 marras

perjantai

15:30

Barys Nur-Sultan – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Salavat UFA – Avangard Omsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Neftekhimik Nizhnekamsk – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Vitjaz – TsSKA Moskova

KHL

  • VeikkausTV
18:30

Dynamo Moskova – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
19:30

Dinamo Riika – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
6 marras

lauantai

16:00

Ak Bars – Avtomobilist Jekaterinburg

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Severstal Cherepovets – Metallurg Magnitogorsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Spartak Moskova – Dinamo Minsk

KHL

  • VeikkausTV
18:00

Red Star Kunlun – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV
7 marras

sunnuntai

13:30

Salavat UFA – Traktor Tsheljabinsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Avangard Omsk – Dynamo Moskova

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Lokomotiv Yaroslavl – Amur Habarovsk

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Torpedo – HC Sochi

KHL

  • VeikkausTV
16:00

Vitjaz – Admiral Vladivostok

KHL

  • VeikkausTV
16:00

TsSKA Moskova – SKA Pietari

KHL

  • VeikkausTV
17:00

Dinamo Riga – Jokerit

KHL

  • discovery+
8 marras

maanantai

18:30

Spartak Moskova – Sibir Novosibirsk

KHL

  • VeikkausTV