TVMatsit.com TVMatsit.com

Laji

  • 1 pe
  • 2 tänään
  • 3 su
  • 4 ma
  • 5 ti
  • 6 ke
  • 7 to
  • 8 pe
  • 9 la
  • 10 su
  • 11 ma
  • 12 ti
  • 13 ke
  • 14 to
  • Eilen
  • Tänään
  • Huomenna
  • ma 4
  • ti 5
  • ke 6
  • to 7
  • pe 8
  • la 9
  • su 10
  • ma 11
  • ti 12
  • ke 13
  • to 14
1 maalis

Eilen, perjantai

05:05

Seattle Kraken – Pittsburgh Penguins

NHL

05:05

Vancouver Canucks – Los Angeles Kings

NHL

05:35

San Jose Sharks – Anaheim Ducks

NHL

07:00

HSBC Women’s World Championship - 2. kierros

LPGA

10:00
12:10

F3 Bahrainin sprinttikilpailu

Formula 3

13:25

N normaalimatka, Oslo

Ampumahiihdon maailmancup

14:30

F1 Bahrainin 3. vapaat harjoitukset

Formula 1

14:45

Pariviesti P, karsinta, Lahti

Hiihdon maailmancup

14:50

Qatar 1812 Km, aika-ajot

FIA WEC

15:00

ATP 500 Dubai

ATP

16:10

F2 Bahrainin sprinttikilpailu

Formula 2

16:25

M normaalimatka, Oslo

Ampumahiihdon maailmancup

16:40

Pariviesti P, Lahti

Hiihdon maailmancup

17:00

IFK Mariehamn – Gnistan

Liigacup

18:00

F1 Bahrainin aika-ajot

Formula 1

18:00
18:30

Seagulls – Salon Vilpas

Korisliiga

18:30

Forssan Palloseura – KeuPa HT

Mestis

18:30

Jokerit – JoKP

Mestis

18:30

KooVee – IPK

Mestis

18:30

RoKi – Hokki

Mestis

18:30

TuTo – Hermes

Mestis

18:30

Oilers – TPS

F-liiga

18:30

Indians – Classic

F-liiga

18:30

JYP – Ilves

Liiga

18:30

FBC Turku – Nurmon Jymy

F-liiga

18:30

Lukko – KalPa

Liiga

18:30

KTP-Basket – Lahti Basketball

Korisliiga

18:30

SaiPa – Jukurit

Liiga

18:30

Bisons Loimaa – Kobrat

Korisliiga

18:30

Sport – HPK

Liiga

19:00

Pyöräily: Ruandan ympäriajo

UCI World Tour

19:00

Suupujottelu, 1. lasku (M)

Alppihiihdon maailmancup

19:30

HIFK – Kärpät

Liiga

19:30

Schalke 04 – St. Pauli

2. Bundesliiga

19:30

Fredericia – AaB

Tanskan 1. divisioona

19:30

Hertha Berlin – Holstein Kiel

2. Bundesliiga

20:00

Hilleroed – Helsingør

Tanskan 1. divisioona

20:00

FC Midtjylland – FC København

Tanskan Superliiga

21:00

PGA Tour, Palm Beach Classic

PGA

21:30

Barcelona – Monaco

Euroliiga

21:30

Freiburg – Bayern München

Bundesliiga

21:45

Arbroath – Raith Rovers

Scotland Championship

21:45

Lazio – AC Milan

Serie A

22:00

Suurpujottelu, 2. lasku (M)

Alppihiihdon maailmancup

22:00

West Bromwich Albion – Coventry City

Championship

22:00

Celta Vigo – Almeria

La Liga

02:05

Ottawa Senators – Arizona Coyotes

NHL

02:05

Washington Capitals – Philadelphia Flyers

NHL

03:00

ATP 500 Acapulco

ATP

04:00

New Zealand Open - 3. kierros

Asian Tour

04:30

HSBC Women’s World Championship - 3. kierros

LPGA

2 maalis

Tänään, lauantai

Päivän aiemmat ottelut
05:05

Anaheim Ducks – New Jersey Devils

NHL

07:00

HSBC Women’s World Championship - 3. kierros

LPGA

09:30

Qatar 1812 Km

FIA WEC

10:00
11:00

F3 Bahrainin osakilpailu

Formula 3

11:30

M HS130, parisprintti, Lahti

Yhdistetyn miesten maailmancup

11:55

Yleisurheilun halli-MM

Yleisurheilun halli-MM

12:00

Skicross, Reiteralm

Ski Cross

12:00

N Super-G, Kvitfjell

Alppihiihdon maailmancup

12:30

F2 Bahrainin osakilpailu

Formula 2

13:00

Qatar 1812 Km

FIA WEC

13:00

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Strade Bianche (N)

UCI World Tour

13:00
14:00

HJK – EIF

Liigacup

14:00

Manchester City – Everton FC

Naiset Superliiga

14:00

Kolding IF – Hobro

Tanskan 1. divisioona

14:00

Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf

2. Bundesliiga

14:00

Hansa Rostock – Kaiserslautern

2. Bundesliiga

14:00

Nürnberg – Eintracht Braunschweig

2. Bundesliiga

14:00

Lumilautacross, Sierra Nevada

Lumilautailun maailmancup

14:15

N yhteislähtö, Oslo

Ampumahiihdon maailmancup

14:30

Huddersfield – Leeds United

Championship

15:00

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Strade Bianche

UCI World Tour

15:00

Sevilla – Real Sociedad

La Liga

15:20
16:00

TPS – Tappara

Liiga

16:00
16:00

Kiekko-Espoo – IPK

Mestis

16:15

M yhteislähtö, Oslo

Ampumahiihdon maailmancup

16:30

Bochum – RB Leipzig

Bundesliiga

16:30

Darmstadt – Augsburg

Bundesliiga

16:30

FC Heidenheim – Eintracht Frankfurt

Bundesliiga

16:30

Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach

Bundesliiga

17:00

HPK – JYP

Liiga

17:00

Ilves – KalPa

Liiga

17:00

Jukurit – SaiPa

Liiga

17:00

Kärpät – HIFK

Liiga

17:00

Kookoo – Ässät

Liiga

17:00

SaVo – Karelian Hurmos

Mestaruusliiga

17:00

Pelicans – Lukko

Liiga

17:00

KyKy-Betset – Akaa

Mestaruusliiga

17:00

Kokkolan Tiikerit – Vantaa Ducks

Mestaruusliiga

17:00

LP Kangasala – LP Vampula

Naiset Mestaruusliiga

17:00

LP Viesti – Pölkky Kuusamo

Naiset Mestaruusliiga

17:00

Puijo Wolley – LiigaPloki

Naiset Mestaruusliiga

17:00

WoVo – Hämeenlinnan Lentopallokerho

Naiset Mestaruusliiga

17:00

Kataja Basket – Kauhajoki

Korisliiga

17:00

Birmingham – Southampton

Championship

17:00

Brentford – Chelsea

Valioliiga

17:00

Everton – West Ham

Valioliiga

17:00

Fulham – Brighton

Valioliiga

17:00

Hermes – Forssan Palloseura

Mestis

17:00

K-Vantaa – Jokerit

Mestis

17:00

Ketterä – TuTo

Mestis

17:00

KeuPa HT – KooVee

Mestis

17:00

Nottingham Forest – Liverpool

Valioliiga

17:00

Newcastle – Wolverhampton

Valioliiga

17:00

F1 Bahrainin osakilpailu

Formula 1

17:00

ATP 500 Dubai, finaali

ATP

17:15

M HS130, joukkuekilpailu, Lahti

Mäkihypyn maailmancup

18:00

Korihait – BC Nokia

Korisliiga

18:15

Qatar 1812 Km

FIA WEC

18:30

TUTO Volley – Hurrikaani-Loimaa

Mestaruusliiga

18:30

EräViikingit – LaSB

F-liiga

19:00

Suurpujottelu, 1. lasku (M)

Alppihiihdon maailmancup

19:30

Luton – Aston Villa

Valioliiga

19:30

Getafe – Las Palmas

La Liga

19:35

Carolina Hurricanes – Winnipeg Jets

NHL

20:30

PGA Tour, Palm Beach Classic

PGA

21:00

Yleisurheilun halli-MM

Yleisurheilun halli-MM

21:30

Karlsruher SC – Greuther Fürth

2. Bundesliiga

21:30

Cardiff - Leinster

United Rugby Championship

21:30

Gummersbach - Magdeburg

Käsipallon Bundesliiga

21:45

Torino – Fiorentina

Serie A

22:00

Valencia – Real Madrid

La Liga

22:00

Suurpujottelu, 2. lasku (M)

Alppihiihdon maailmancup

22:05

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL

23:00

ATP 250 Santiago

ATP

23:05

Seattle Kraken – Edmonton Oilers

NHL

00:00

Miami Heat – Utah Jazz

NBA

01:05

Nashville Predators – Colorado Avalanche

NHL

02:05

Buffalo Sabres – Vegas Golden Knights

NHL

02:05

Philadelphia Flyers – Ottawa Senators

NHL

02:05

Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens

NHL

02:35

New York Islanders – Boston Bruins

NHL

03:05

Dallas Stars – San Jose Sharks

NHL

03:05

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

04:00

New Zealand Open - 4. kierros

Asian Tour

04:30

HSBC Women’s World Championship - 4. kierros

LPGA

3 maalis

Huomenna, sunnuntai

05:00

ATP 500 Acapulco, finaali

ATP

05:05

Calgary Flames – Pittsburgh Penguins

NHL

07:00

HSBC Women’s World Championship - 4. kierros

LPGA

08:50

Ski Classics: Vasaloppet

Ski Classics

10:10

Sprintti V, karsinta, Lahti

Hiihdon maailmancup

12:00
12:00

Yleisurheilun halli-MM

Yleisurheilun halli-MM

12:30

Lumilautacross, Sierra Nevada

Lumilautailun maailmancup

12:45

Sprintti V, Lahti

Hiihdon maailmancup

13:30

Skicross, Reiteralm

Ski Cross

13:30

Verona – Sassuolo

Serie A

13:40
14:00
14:30

Elversberg – Wehen

2. Bundesliiga

14:30

HSV – Osnabrück

2. Bundesliiga

14:30

Arsenal – Tottenham Hotspur

Naiset Superliiga

14:48

Maantiepyöräily: Grand Prix Monsere

UCI World Tour

15:00

Burnley – Bournemouth

Valioliiga

15:00

Villarreal – Granada

La Liga

15:00

Lyngby – Hvidovre

Tanskan Superliiga

15:00

TPS – Happee

F-liiga

15:40
16:00

Empoli – Cagliari

Serie A

16:00

Frosinone – Lecce

Serie A

16:00

Füchse Berlin – HC Erlangen

Käsipallon Bundesliiga

16:15

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

UCI World Tour

16:30

Köln – Bayer Leverkusen

Bundesliiga

17:00
17:00

Itävalta – Norja

EHF EURO Cup

17:00

Loimu – VaLePa

Mestaruusliiga

17:00

Nurmon Jymy – EräViikingit

F-liiga

17:00

SPV – Indians

F-liiga

17:00

Kouvot – Tampereen Pyrintö

Korisliiga

17:15

Atletico Madrid – Betis

La Liga

17:30

Manchester City – Manchester United

Valioliiga

18:00

M pujottelu 1. lasku, Aspen

Alppihiihdon maailmancup

18:00

AGF – OB Odense

Tanskan Superliiga

18:00

OLS – Classic

F-liiga

18:30

Hoffenheim – Werder Bremen

Bundesliiga

19:00

Atalanta – Bologna

Serie A

20:00

PGA Tour, Palm Beach Classic

PGA

20:00

Leicester City WFC – Chelsea

Naiset Superliiga

20:05

Washington Capitals – Arizona Coyotes

NHL

20:55

Yleisurheilun halli-MM

Yleisurheilun halli-MM

21:00

M pujottelu 2. lasku, Aspen

Alppihiihdon maailmancup

21:30
21:45

Napoli – Juventus

Serie A

22:00

Pennzoil 400

Nascar

22:00

Athletic Bilbao – Barcelona

La Liga

22:30

Boston Celtics – Golden State Warriors

NBA

22:35

Los Angeles Kings – New Jersey Devils

NHL

00:00

ATP 250 Santiago, finaali

ATP

02:05

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL

02:05

Buffalo Sabres – Winnipeg Jets

NHL

03:05

Anaheim Ducks – Vancouver Canucks

NHL

04:05

Edmonton Oilers – Pittsburgh Penguins

NHL

4 maalis

maanantai

14:05

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Tirreno Adriatico

UCI World Tour

16:45

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

UCI World Tour

18:30

Vantaa Ducks – SaVo

Mestaruusliiga

18:30

LiigaPloki – Hämeenlinnan Lentopallokerho

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Nokian KrP – Oilers

F-liiga

18:30

OLS – SPV

F-liiga

20:00
20:00

FC Nordsjælland – Silkeborg

Tanskan Superliiga

21:30

Elche – Alcorcon

Segunda Division

21:45

Inter – Genoa

Serie A

22:00

Sheffield United – Arsenal

Valioliiga

02:05

NY Rangers – Florida Panthers

NHL

02:05

Philadelphia Flyers – St. Louis Blues

NHL

02:05

Toronto Maple Leafs – Boston Bruins

NHL

02:05

Columbus Blue Jackets – Vegas Golden Knights

NHL

04:05

Colorado Avalanche – Chicago Blackhawks

NHL

04:35

Calgary Flames – Seattle Kraken

NHL

5 maalis

tiistai

08:00

Elite 16, karsinta, Doha

Rantalentopallo

14:05

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Tirreno Adriatico

UCI World Tour

15:00
16:45

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

UCI World Tour

18:00

WoVo – LP Viesti

Naiset Mestaruusliiga

18:30

JYP – Sport

Liiga

18:30

SaiPa – Ässät

Liiga

18:30

Tappara – Lukko

Liiga

18:30

Hermes – IPK

Mestis

18:30

LP Vampula – Puijo Wolley

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Salon Vilpas – Kataja Basket

Korisliiga

20:00
22:00

Bayern München – Lazio

Champions League

22:00

Real Sociedad – PSG

Champions League

22:00

Ipswich Town – Bristol City

Championship

02:05

New Jersey Devils – Florida Panthers

NHL

02:35

Boston Bruins – Edmonton Oilers

NHL

02:35

New York Islanders – St. Louis Blues

NHL

03:05

Nashville Predators – Montreal Canadiens

NHL

03:05

Winnipeg Jets – Seattle Kraken

NHL

04:05

Arizona Coyotes – Chicago Blackhawks

NHL

6 maalis

keskiviikko

05:35

Los Angeles Kings – Vancouver Canucks

NHL

05:35

San Jose Sharks – Dallas Stars

NHL

08:00

Elite 16, 1.kierros, Doha

Rantalentopallo

14:05

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Tirreno Adriatico

UCI World Tour

15:00
15:00

Elite 16, 2.kierros, Doha

Rantalentopallo

16:45

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

Snooker ranking event

18:30

LiigaPloki – JymyVolley

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Pölkky Kuusamo – OrPo

Naiset Mestaruusliiga

18:30

Tampereen Pyrintö – KTP-Basket

Korisliiga

18:30

Lahti Basketball – Bisons Loimaa

Korisliiga

18:30

BC Nokia – Seagulls

Korisliiga

18:30

Kobrat – Kouvot

Korisliiga

18:30

HIFK – HPK

Liiga

18:30

Kauhajoki – Korihait

Korisliiga

18:30

Jukurit – Ässät

Liiga

18:30

KalPa – Kookoo

Liiga

18:30

Jokerit – KeuPa HT

Mestis

18:30

JoKP – RoKi

Mestis

19:45

Sporting CP – Atalanta

Eurooppa-liiga

20:00

Snooker: Riad, finaali

Snooker ranking event

21:00

ATP 1000 Indian Wells

ATP

22:00

Manchester City – FC København

Champions League

22:00

Real Madrid – RB Leipzig

Champions League

22:00

QPR – West Bromwich Albion

Championship

02:05

Toronto Maple Leafs – Buffalo Sabres

NHL

04:35

Colorado Avalanche – Detroit Red Wings

NHL

7 maalis

torstai

05:05

Anaheim Ducks – Ottawa Senators

NHL

06:00

Blue Bay - 1. kierros

LPGA

08:00

Elite 16, 3.kierros, Doha

Rantalentopallo

12:00

Johnsson Workwear Open - 1. kierros

DP World Tour

14:05

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Tirreno Adriatico

UCI World Tour

15:30

F1: Saudi-Arabian 1. vapaat harjoitukset

Formula 1

16:45

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

UCI World Tour

18:30

KooVee – Hermes

Mestis

18:30

TuTo – K-Vantaa

Mestis

18:30

Kärpät – Kookoo

Liiga

18:30

Lukko – Sport

Liiga

18:30

SaVo – VaLePa

Mestaruusliiga

18:30

Forssan Palloseura – Kiekko-Espoo

Mestis

18:30

Hokki – JoKP

Mestis

18:30

IPK – RoKi

Mestis

18:30

Ketterä – KeuPa HT

Mestis

19:00

F1: Saudi-Arabian 2. vapaat harjoitukset

Formula 1

19:45

Sparta Praha – Liverpool

Eurooppa-liiga

19:45

AS Roma – Brighton

Eurooppa-liiga

19:45

Ajax – Aston Villa

Konferenssi-liiga

21:00

PGA Tour, Arnold Palmer Invitational

PGA

21:00

ATP 1000 Indian Wells

ATP

21:00

Bristol City U18 - Swindon U18

FA Youth Cup

21:00

Premier League Darts, Brighton

Premier League Darts

22:00

AC Milan – Slavia Praha

Eurooppa-liiga

22:00

Benfica – Rangers

Eurooppa-liiga

22:00

Dinamo Zagreb – PAOK Thessaloniki FC

Konferenssi-liiga

22:00

Freiburg – West Ham United

Eurooppa-liiga

22:00

Marseille – Villarreal

Eurooppa-liiga

22:00

Maccabi Haifa – Fiorentina

Konferenssi-liiga

02:05

Boston Bruins – Toronto Maple Leafs

NHL

02:05

Carolina Hurricanes – Montreal Canadiens

NHL

02:05

Columbus Blue Jackets – Edmonton Oilers

NHL

02:05

Florida Panthers – Philadelphia Flyers

NHL

02:05

New Jersey Devils – St. Louis Blues

NHL

03:05

Nashville Predators – Buffalo Sabres

NHL

04:05

Arizona Coyotes – Minnesota Wild

NHL

8 maalis

perjantai

05:05

Vegas Golden Knights – Vancouver Canucks

NHL

05:35

Los Angeles Kings – Ottawa Senators

NHL

06:00

Blue Bay - 2. kierros

LPGA

08:00

Elite 16, neljännesvälierät, Doha

Rantalentopallo

10:30

Kumparelasku, Almaty

Freestylen maailmancup

12:00

Jonsson Workwear Open - 2. kierros

DP World Tour

14:00

Belgian Darts Open

PDC European Tour

14:05

F1 Academy: Saudi-Arabian 1 kilpailu

Formula 1

14:05

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Tirreno Adriatico

UCI World Tour

14:35

Qatarin MotoGP - Vapaat harjoitukset 1

MotoGP

15:30

F1: Saudi-Arabian 3. vapaat harjoitukset

Formula 1

16:00

Elite 16, puolivälierä, Doha

Rantalentopallo

16:45

Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Pariisi-Nizza-ajo

UCI World Tour

17:05

F2: Saudi-Arabian sprinttikilpailu

Formula 2

18:00
18:30

HIFK – TPS

Liiga

18:30

HPK – KalPa

Liiga

18:30

Pelicans – JYP

Liiga